Centrum pro rozvoj péče o duševní zdraví je nezisková organizace, jejímž posláním je iniciovat a realizovat změny, které vedou k přesunu péče o duševní zdraví do komunity, zvyšování respektu k lidem s duševním onemocněním, profesionálním a dostupným službám v oblasti péče o duševní zdraví.

Finanční manažer/ka

Nezisková organizace Centrum pro rozvoj péče o duševní zdraví, z. s. hledá finančního manažera / manažerku

Rozsah pracovního úvazku: 0,3 - 0,5

Místo práce: Praha

Nástup: 1. 3. 2022 (smlouva na dobu určitou s perspektivou dlouhodobé spolupráce nebo spolupráce na ŽL)

Odměna: 18 000 Kč (0,5 úvazku)

Náplň práce:

  • Ekonomické rozvahy celé organizace
  • Zpracování rozpočtů organizace a projektů
  • Cash flow organizace
  • Finanční řízení projektů s vícezdrojovým financováním (granty, dotace)
  • Vyúčtování projektů vůči různým donorům (převážně ESF)
  • Spolupráce s manažerkami projektů

Požadujeme:

  • dobré organizační a komunikační schopnosti
  • schopnost samostatné i týmové práce
  • spolehlivost a pečlivost
  • časovou flexibilitu
  • schopnost dotáhnout věci do konce
  • zvládání stresových situací
  • znalost MS Office (Word, Excel, PowerPoint)
  • jazykové znalosti: angličtina
  • předchozí zkušenost s ESF projekty
  • zkušenost s prací v ekonomickém software Pohoda výhodou

Nabízíme:

  • práci v malém, přátelském kolektivu
  • možnost práce formou homeoffice

Profesní životopis s Vaší fotografií, motivační dopis a kontakt na dvě osoby, které na Vás mohou dát referenci, zasílejte prosím do 31. 1. 2022.

Mgr. Pavla Šelepová

Centrum pro rozvoj péče o duševní zdraví, z. s.

Lublaňská 21

120 00 Praha 2

www.cmhcd.cz

Společnost
CENTRUM PRO ROZVOJ PÉČE O DUŠEVNÍ ZDRAVÍ
Adresa
Lublaňská 1730/21, Praha – Nové Město
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)
Plat
Plat: 18 000 Kč / měsíc
Benefity: Mobilní telefon, Notebook, Dovolená 5 týdnů, Možnost občasné práce z domova, Individuální rozvržení pracovní doby, Dog-friendly office, Children-friendly office
Zařazeno: Administrativa, Ekonomika a podnikové finance, Finanční ředitel/manažer
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list (IČO)
Zadavatel: Nezisková organizace

Pozice je vhodná i pro rodiče na mateřské a rodičovské dovolené.

Centrum pro rozvoj péče o duševní zdraví, z. s., Pavla Šelepová
Lublaňská 1730/21, 12000 Praha 2 – Nové Město, Česká republika
775 582 277