GIT Consult je personálně poradenskou společností a v procesu náboru zaměstnanců zastává roli nezávislého poradce.

GIT si udržuje dlouholeté know-how v oblasti náboru specialistů, a to od roku 2000.

Fullstack Java vývojář

Baví tě backend i frontend? Chtěl bys pracovat na inovativním projektu nového internet bankingu? Práce v menším týmu, Agile, remote a mladý supr kolektiv. Nekorporátní prostředí.

Náplň práce:

- Budete se podílet na vývoji nových funkcionalit internetového bankovnictví s využitím Wicket frameworku

- Každý vývojář participuje jak na analýzách, tak na testování

- Zakládáme si na tom, jak náš kód vypadá

Požadujeme:

- Máte zkušenosti s Javou (back-end vývoj) a front-end vývojem (Angular, Spring MVC, Wicket)

- Jste nadšenec, kterého baví technologie a bankovní svět

- Rozumíte IDE a nezaleknete se kódu v rozsahu milión řádků

- Jste iniciativní, neleknete se tíhy samostatného rozhodování a neunikne vám žádný detail

Výhodou:

- Znalost Wicket

- Zkušenost s agilním vývojem

Nabízíme:

- Vzdělávání a váš rozvoj - technické a soft-skills školení

- HPP / IČO spolupráce

- Účast na odborných konferencích

- Penzijní připojištění nebo doplňkové penzijní spoření ihned po zkušební době

- Práce se skvělými technologiemi na klíčových interních projektech

- Přátelská a stabilní skupina profesionálních spolupracovníků

- Flexibilní pracovní doba a možnost home office

- 5 týdnů placené dovolené

- 5 dnů sick days

- Kurzy angličtiny

- Stravenky

- Úžasné firemní akce

Společnost
GIT Consult Czech s.r.o.
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Bakalářské
Požadované jazyky: Čeština (Pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Firemní školka, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Příspěvek na vzdělání, Zdravotní volno/sickdays, Firemní akce, Práce převážně z domova, Individuální rozvržení pracovní doby, Dog-friendly office, Children-friendly office, Vyhrazený čas na inovace
Zařazeno: IS/IT: Vývoj aplikací a systémů
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list (IČO)
Zadavatel: Personální agentura