Photon Energy NV je globální společnost poskytující řešení a služby pro solární elektrárny se sídlem v Nizozemsku, působící v Evropě a Austrálii.
Díky téměř 150 zaměstnancům, tým společnosti Photon Energy má prokazatelné zkušenosti s developmentem projektů, investičním řízením, projektovým financováním, pojištěním, řešením technologií, EPC a O&M.
Photon Energy byla založena v roce 2008 v Praze. Dnešní sídlo společnosti je Amsterdam, další kanceláře máme v České republice, na Slovensku, v Mad'arsku, Rumunsku, Švýcarsku a v Austrálii.
Akcie Photon Energy N.V. jsou kótované na Pražské a Varšavské burzách.

Junior právník / právnička

Náplň práce

  • Poskytování podpory ve všech právních záležitostech týkajících se společnosti Photon Energy a jejích dceřiných společností
  • Vyjednávání a příprava smluv a další dokumentace pro globální skupinu společností Photon Energy pod dohledem dalších členů právního oddělení
  • Plnění regulačních požadavků týkajících se společnosti Photon Energy a jejích dceřiných společností
  • Pracovně právní agenda
  • Spolupráce s externími advokátními kancelářemi v různých jurisdikcích
  • Spolupráce s účetním, technickým, marketingovým i personálním oddělením a také oddělením rozvoje podnikání (business development) s každodenními právními dotazy

Požadujeme

  • Minimálně magisterský titul na právnické fakultě v České republice
  • Znalost českého obchodního a občanského práva
  • Pochopení právních principů a uplatnění praktických vědomostí
  • Schopnost pracovat samostatně i jako součást týmu podle konkrétních pokynů
  • Základní znalost mezinárodního práva soukromého
  • Vzdělání nebo pracovní zkušenost ze zahraničí výhodou
  • Nutná znalost angličtiny jakožto převažujícího pracovního jazyka
  • Znalost polštiny výhodou

Nabízíme

  • Práci na plný úvazek
  • Zajímavou práci v mezinárodním, dynamickém a mladém kolektivu v perspektivním oboru
  • Ohodnocení dle zkušeností a schopností
  • Možnost profesního i osobního rozvoje
  • 5 týdnů dovolené
  • Notebook, služební telefon
  • MultiSport kartu, jazykové kurzy a další zajímavé benefity

Společnost
Photon Energy Corporate Services CZ s.r.o.
Adresa
Karolinská 661/4, Praha – Karlín
Požadované vzdělání: Vyšší odborné
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Pokročilá)
Benefity: Mobilní telefon, Notebook, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Příspěvek na vzdělání, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce
Zařazeno: Právní služby, Státní a veřejná správa, Advokát, Advokátní a notářský koncipient, Právník
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel