Co vás čeká ?

Oční ordinace MUDr. Lubomír Páter, s.r.o. je moderní ambulantní pracoviště poskytující léčebně preventivní péči v oboru oční lékařství. Jedná se o zavedenou oční ordinaci s téměř 20 letou tradicí.

Hlavní náplní práce zdravotní sestry v tomto zdravotnickém zařízení je zdravotní a administrativní činnost, pro jejíž dlouhodobé vykonávání jsou nezbytně nutné kladný vztah k takové činnosti a schopnost pracovat v dvoučlenném týmu lékař - sestra.

Předpokladem pro výše uvedené jsou tyto vlastnosti a dovednosti:

  • spolehlivost
  • odpovědnost
  • umění jednat s lidmi
  • pružnost a vytrvalost v práci
  • práce s PC (MS Office)

Náplň práce:

  • příprava pacientů
  • asistence lékaři při poskytování léčebně preventivní péče dle povahy zákroku a výkonu
  • aplikace očních léčiv
  • objednávání pacientů
  • kontrola expirace léčiv, sterilních nástrojů a jejich příprava ke sterilizaci
  • administrativní činnost
  • hygienicko-epidemiologická činnost

Obecné požadavky na uchazečku na pozici zdravotní sestry:

  • středoškolské vzdělání s maturitou (střední zdravotnická škola)
  • bezúhonnost a zdravotní způsobilost
  • osvědčení o registraci
  • vakcinace proti COVID-19

V případě zájmu zareagujte na nabídku a přiložte prosím MOTIVAČNÍ DOPIS a ŽIVOTOPIS.

Co vám můžeme nabídnout ?

  • Stabilní pracovní zázemí
  • úvazek na dobu neurčitou
  • účast na vzdělávacích seminářích
  • platový postup
  • nejdříve po roce příspěvek na penzijní připojištění

Společnost
Oční ordinace MUDr. Lubomír Páter, s.r.o.
Adresa
náměstí Míru 64, Zlín
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Plat
Plat: 25 000 – 30 000 Kč / měsíc
Benefity: Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Vzdělávací kurzy, školení
Zařazeno: Zdravotnictví a sociální péče, Zdravotní sestra
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

náměstí Míru 64, 76001 Zlín, Česká republika