Zajímá Vás vzdělávání a chcete přispět ke zlepšení jeho kvality? Máte chuť a odvahu být součástí díla zaměřeného na řešení, se kterými v ČR mnohdy nejsou zkušenosti?

Přidejte se k našemu pražskému týmu jako koordinátor/ka fundraisingu. Pomůžete nám budovat vztahy s našimi dárci a oslovovat nové. Stanete se součástí jedinečného projektu a budete aktivně přispívat ke společné věci, k proměně vzdělávacího systému. Vaše práce bude pestrá a bude to výzva!

Co budete dělat?

  • Spravovat databázi dárců
  • Vést smlouvy a další dokumentaci FR aktivit
  • Zpracovávat podklady pro reporting dárcům a správní radě
  • Připravovat podklady pro prezentace a plánování aktivit FR týmu
  • Navrhovat jednoduché kampaně
  • Podílet se na přípravě a realizaci FR akcí
  • Vyhledávat informace a kontakty, telefonovat
  • Komunikovat s dárci a reprezentovat nadační fond

Co očekáváme?

  • Min. 2 roky pracovní zkušenosti
  • Systematický přístup k práci, analytické schopnosti a smysl pro detail
  • Organizační dovednosti a nadšení pro administrativní práci
  • Samostatnost a odpovědnost za svěřené úkoly
  • Obratnost v komunikaci
  • Proaktivní přístup, spolehlivost, důslednost
  • Chuť učit se novým věcem a zájem o vzdělávání
  • Týmového ducha
  • Ovládání G Suite, znalost Mailchimpu a práce s CRM výhodou

Co nabízíme?

  • Práci na plný úvazek ve tříčlenném týmu fundrasingu
  • Smysluplnost a pestrost
  • Možnost kombinace práce z domova / kanceláře
  • Kancelář v inspirujícím prostředí v srdci Prahy
  • Příležitost k osobnímu a profesnímu rozvoji
  • 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování, 3 dny sick-leave, notebook

Nadační fond Eduzměna založily 4 české nadace – Abakus, nadační fond zakladatelů Avastu, Nadace České spořitelny, Nadace Karla Janečka a Nadace OSF. Spolu s našimi zakladateli a dárci tvoříme podporu, zázemí a podmínky pro realizaci systémových změn ve vzdělávání.

V Eduzměně usilujeme o proměnu vzdělávacího systému tak, aby se děti učily s radostí, měly stejné šance a byly připravené na budoucnost. Od roku 2019 pilotujeme na Kutnohorsku projekt systémové změny školství. Abychom uspěli, dali jsme dohromady odborné partnery a experty vzdělávání, zapojujeme školy, učitele, děti, rodiče, zřizovatele a širší komunitu v regionu. Na změně spolupracujeme za podpory státu a je možná i díky našim dárcům.

Jak bude probíhat výběrové řízení?

V případě zájmu o nabízenou pozici zašlete uvedené podklady do 31. ledna 2022.

  • Strukturovaný životopis
  • Motivační dopis
  • Jméno a kontakt (telefon a e-mail) na osoby, které mohou poskytnout referenci

Uchazeče a uchazečky, kteří projdou prvním kolem výběrového řízení, pozveme na osobní pohovor. Preferujeme co nejdřívější nástup.

Děkujeme.

Více o Nadačním fondu Eduzměna se dozvíte na https://www.eduzmena.cz/.

Společnost
Nadační Fond Eduzměna
Adresa
Staroměstské náměstí 1/4, Praha – Staré Město
Požadované vzdělání: Bakalářské
Zařazeno: Vzdělávání a školství
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Nezisková organizace

Nadační Fond Eduzměna, Gabriela Ledererová