Požadujeme:

  • SŠ vzdělání (obor logistika, kvalita výhodou)
  • zkušenosti z oblasti kvality, automotive, logistiky min. 2 roky
  • pokročilá znalost Anglického nebo Německého jazyka
  • znalost tvorby 8D reportů, 5xWhy analýza, logistická FMEA
  • plnění definovaných cílů logistiky
  • reporting nadřízeným

Nabízíme:

  • zázemí stabilní a perspektivní mezinárodní společnosti
  • flexibilní pracovní dobu
  • dobré platové podmínky
  • možnost školení a kurzů

Náplň práce:

  • kontrola zákaznických portálů, zaměřeno na kvalitu logistiky (Q ĹOG)
  • zpracování logistických reklamací - sběr informací a uzavírání reklamací v zákaznických portálech
  • koordinace vypracování opatření v týmu logistiky (podle zaměření reklamace)
  • řešení dodavatelských a zákaznických reklamací - komunikace s dodavatelem/zákazníkem
  • koordinace zlepšovacích procesů s ohledem na kvalitu logistických procesů (sledování a aplikace trendů v logistice)
  • komunikace s ostatními závody ve směru kvality logistických procesů (Albánie, Slovensko, Ukrajina, Německo), spolupráce s dalšími odděleními logistiky, projektového řízení, kvalitou, nákupem

Společnost
FORSCHNER, spol. s r.o.
Adresa
Jaktáře 1752, Uherské Hradiště – Mařatice
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá) nebo Němčina (Pokročilá)
Benefity: Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Příspěvek na vzdělání, Možnost občasné práce z domova
Zařazeno: Doprava, logistika a zásobování, Kvalita a kontrola jakosti, Logistik, Specialista logistiky, Kvalitář
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

FORSCHNER, spol. s r.o., Olga Ceralová
571 894 666