FoRS – České fórum pro rozvojovou spolupráci, platforma sdružující neziskové organizace působící v oblasti zahraniční rozvojové spolupráce, humanitární pomoci a globálního rozvojového vzdělávání vypisuje výběrové řízení na pozici

Finanční manažer/ka

Náplň práce:

  • Poradenství pro finanční management projektů.
  • Příprava podkladů pro účetnictví a kontrola jejich zaúčtování, třídění a archivace účetních dokladů.
  • Příprava finančních přehledů a podkladů pro finanční zprávy.
  • Aktualizace ročních a projektových rozpočtů.
  • Finanční kontrola projektů a sledování cash flow.
  • Příprava účetní závěrky a podkladů pro audity.
  • Zabezpečení administrativní podpory činnosti mandanta, zejména platby a evidence faktur, zpracování cestovních příkazů.
  • Komunikace s externí účetní firmou.

Práce je v rozsahu cca 0,2 úvazku.

Požadujeme:

  • Velmi dobrou znalost práce s PC (zejm. MS Office)
  • Znalost anglického jazyka
  • Pečlivost, svědomitost, samostatnost
  • Zkušenost se specifiky neziskového sektoru výhodou

Nabízíme:

  • Přátelské pracovní prostředí v naší pražské kanceláři
  • Flexibilní pracovní dobu, možnost částečného využívání home office, 5 týdnů dovolené
  • Finanční ohodnocení i forma spolupráce (VPČ, OSVČ) dohodou
  • Nástup možný ihned/podle dohody

V případě zájmu zašlete svůj strukturovaný životopis a zprávu se stručným představením do 16. ledna 2022 přes odpovědní formulář.

Společnost
České fórum pro rozvojovou spolupráci (FoRS), z.s.
Adresa
Vladislavova 1460/12, Praha – Nové Město
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Výborná)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost si napracovat hodiny, Vlastní organizace náplně práce, Dog-friendly office, Účast na zahraničních konferencích
Zařazeno: Administrativa, Bankovnictví a finanční služby, Ekonomika a podnikové finance, Finanční ředitel/manažer, Finanční účetní, Finanční specialista
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list (IČO), dohoda o pracovní činnosti (DPČ)
Zadavatel: Nezisková organizace

Pozice je vhodná i pro rodiče na mateřské a rodičovské dovolené.

Pozice je vhodná i pro důchodce.

České fórum pro rozvojovou spolupráci (FoRS), Eliška Šertlerová
Vladislavova 1460, 11000 Praha – Nové Město, Česká republika
+420 777 273 909