LASSELSBERGER, s.r.o, nejvýznamnější výrobce keramických obkladů a dlažeb v ČR
hledá vhodné uchazeče na pozici:

SAP DEVELOPER (M/F) - vhodné i pro Juniory

Nejvýznamnější výrobce keramických obkladů a dlažeb v ČR, spadající pod skupinu Lasselsberger Group se sídlem v Rakousku, dále rozšiřuje svůj mezinárodní IT tým aplikačních specialistů a hledá profesionály v následujících oblastech aplikací SAP

SAP DEVELOPER (M/F)

OBLAST ABAP, ABSL, PI/PO/SCI, BTP

Co vás čeká

Na této pozici budete součástí mezinárodního týmu Group IT & Process Solutions a budete v příslušné oblasti zodpovědní za:

Provádění analýz a participaci na řešení požadavků v mezinárodním prostředí

Vyhodnocení a návrh procesních změn, po zapracování

Vývoj, úpravy a testování programů na technologické platformě SAP

Podporu a další vývoj SAP aplikace, práci na scénářích integrace

Poskytování rad a spolupráce se SAP INHOUSE CONSULTANTY a SOLUTION ARCHITEKTY

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

Znalost angličtiny – schopnost komunikovat na obchodní úrovni

Výhodou jsou praktické zkušenosti v mezinárodním prostředí projektu SAP, ať už na straně konzultanta či vývojáře

Základní znalost databázových technologií a programovacích technik

Výhodou jsou zkušenosti s customizací a správou více modulů SAP, a také integrační znalosti s dalšími moduly SAP

Znalosti programování v ABAP nebo ABSL výhodou

Strukturovaný a na řešení orientovaný způsob práce v kombinaci s rychlým porozuměním a vysokou úrovní analytického myšlení

Samostatnost

Co vám můžeme nabídnout

Příležitost těžit z interních odborníků a zkušeností

Motivující platový balíček

Zajímavé zaměstnanecké výhody, 13. plat

Homeoffice

Podporu a vzdělávání, příležitost pro profesionální a osobní růst

Společnost
LASSELSBERGER, s.r.o.
Adresa
Adelova 2549/1, Plzeň – Jižní Předměstí
Požadované vzdělání: Vyšší odborné
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IS/IT: Správa systémů a HW, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, IT analytik, SW architekt, IT konzultant, SAP ABAP vývojář, SAP konzultant
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

LASSELSBERGER, s.r.o., Bc. Jitka Vavříková
+420 606 616 771
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.