Store Sales Manager

Jste od přírody vůdčí typ s láskou k módě a děláte vše pro to, aby se zákazníci cítili skvěle? Chcete být součástí společnosti, která podporuje a inspiruje ženy? Právě teď sháníme kolegy na pozici Store Sales Manager do našeho týmu na pobočce v OC Westfield Chodov.

Vaše úloha v týmu.

Jako Store Sales Manager jste ten, kdo se stará o to, aby na prodejně vše běželo jako na drátkách. Od každodenních úkolů a zajištění dodržení konceptu prodejny, až po její neustálý rozvoj a udržení zisku. Jste klíčovým hráčem, který pomáhá Lindexu v růstu. Máte na starosti rozpočet, personal, pracovní prostředí a bezpečnost. A co je nejdůležitější – vedete svůj tým a společně se staráte o to, aby si zákazník z nakupování odnesl co nejlepší možný zážitek.

Toto je stálá pozice na 40 hodin týdně, datum nástupu je určeno po dohodě.  

Jste to právě vy?

Věříme, že jste člověk s dobrými komunikačními a vůdčími schopnostmi. Máte elán a umíte dělat business rozhodnutí. A jdete příkladem – ať už svou láskou k módě, schopnosti určit si priority nebo způsobem, jakým dokážete mít zákazníka vždy na prvním místě. Motivování, rozvíjení i vedení týmu je pro vás naprosto přirozené a díky tomu můžete společně dosáhnout skvělých výsledků.

Baví vás pracovat v neustále se měnícím prostředí, kde máte možnost růst a učit se novým věcem. Vedení sebe sama, aktivní seberozvoj a přijímání i poskytování zpětné vazby jsou věci, které znáte dobře. Zajímají vás digitální nástroje a to, jak vám i vašim kolegům mohou pomoci při práci na prodejně. Věříte v soudržnost a motivuje vás možnost ovlivnit jeden druhého. A toto zní pravděpodobně také jako vy:

· Ukončené středoškolské vzdělání

· Zkušenost s vedoucí pozicí v oblasti služeb

· Angličtina, slovem i písmem

· Sebejistota při práci s digitálními pracovními nástroji

· Výhodou jsou zkušenosti s prací v oblasti prodeje, nejlépe v módním odvětví

My jsme Lindex.

V případě, že nás ještě dost dobře neznáte, můžeme vám říct toto: Jsme globální módní společnost ze Švédska a nabízíme dámské a dětské oblečení a spodní prádlo. Existujeme, abychom podporovali a inspirovali ženy po celém světě. To je naše vyšší poslání. Naše oddanost ženám, udržitelnosti a zákazníkům se odráží ve všem, co děláme. Zaměřujeme se na to při každém kroku naší cesty. Cesty k tomu stát se celosvětově zavedenou a udržitelnou módní značkou, kde je digital-first přirozenou součástí naší práce.

V Lindexu je vše, co děláme, poháněno lidmi. A že nás je. Celkově asi 4000 lidí. Jsme jako velká rodina. S hodnotami, které nám pomáhají v růstu. A věříme, že je lepší věci dělat společeně. Protože dva jsou vice než jeden a společně můžeme mít větší dopad. Pokud to vnímáte stejně, budete nejspíš skvělým členem našeho týmu.

Máte z toho dobrý pocit a chcete se k nám na naší cestě připojit?

Přihlašte se ješte dnes, nemůžeme se totiž dočkat, až se toho o vás dozvíme vice. A neváhejte se na nás obrátit, pokud máte nějaké dotazy, kontaktní údaje naleznete níže. Jelikož chceme tu správnou osobu, která se připojí k našemu týmu, najít co nejdříve, budeme kandidáty vybírat postupně. To znamená, že můžeme proces hledání ukončit dříve, než ve stanoveném termínu.

Seznamte se s některými kolegy z našich prodejen.

https://youtu.be/mzY5WxYSSxo


Informace o pozici

Společnost
Lindex s.r.o.
Adresa
Roztylská 2321/19, Praha – Chodov
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 30 000 – 33 000 Kč / měsíc
Benefity: Sleva na firemní výrobky/služby, Stravenky/příspěvek na stravování, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
Zařazeno: Prodej a obchod, Vedoucí/manažer prodejny
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel