Společnost DOORNITE s.r.o. patří k nejvýznamnějším výrobcům dveří a zárubní v České republice. Je to společnost, která prodává své výrobky do různých sektorů na trhu, od dodávek pro velkoobchodní řetězce až do sítí prodejen se stavebním materiálem.

V tuto chvíli hledáme posilu do našeho obchodního týmu na pozici "obchodní zástupce pro Slovensko".

Obchodní zástupce pro Slovensko

Náplň práce

Komplexní péče o zákazníky, která v sobě zahrnuje:

  • konzultace
  • obchodní prezentace
  • zpracovávání obchodních nabídek
  • vedení obchodních jednání
  • spolupráce při řešení reklamací
  • technické školení obchodních partnerů
  • spolupráce na marketingových aktivitách
  • monitoring trhu
  • monitoring projektových zakázek

Vyhledávání nových obchodních příležitostí

Úzká spolupráce s dalšími odděleními společnosti

Požadujeme

  • SŠ vzdělání
  • Praxi v obchodní činnosti (minimálně 5 let)
  • Samostatný přístup k plnění úkolů
  • Schopnost a ochotu rychle se učit
  • Časovou flexibilitu, vysoké pracovní nasazení
  • Velmi dobré komunikační a prezentační dovednosti
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Znalost anglického jazyka výhodou

Nabízíme

  • náročnou, ale velmi zajímavou a perspektivní práci
  • zázemí jedné z nejúspěšnějších společností v oboru
  • motivující odměňovací systém
  • zaměstnanecké benefity

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis. Budeme Vás v nejbližší době kontaktovat.

Společnost
DOORNITE s.r.o.
Adresa
Slovensko
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Slovenština (Výborná)
Benefity: Bonusy/prémie, Auto i pro soukromé účely, Mobilní telefon, Notebook, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Firemní akce, 13. plat
Zařazeno: Prodej a obchod, Obchodní zástupce
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.