Co vás čeká

Servis již nainstalovaných fotovoltaických elektráren a baterií, zákaznický servis. Potřebujeme, aby jste rozuměli elektroinstalacím a nebo se to byli schopni rychle naučit. Zaučení je samozřejmostí

(Je možné provádět montáž FV elektráren + baterií se školícím technikem cca 1 až 2 měsíce tak, aby jste získali potřebnou praktickou znalost)

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • Vzdělání technického rázu
  • Samostatnost
  • Spolehlivost
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Časová flexibilita
  • Vzdělání s možností vyhl. 50 paragraf 6 + 8

Výhodou bude, pokud budete umět

  • čtení v projektové dokumentaci a práci s ní
  • Návrh rozváděčů
  • zkušenosti s domovními elektroinstalacemi
  • zkušenosti s fotovoltaickými elektrárnami
  • zkušenosti s bateriemi LiFePo4, NMC, VRLA

Co vám můžeme nabídnout

  • Plat od 40 000 Kč až 55 000 – HPP (50 000 až 70 000 Kč na Ž.L.)
  • Služební auto i k soukromým účelům
  • Veškeré vybavení (nářadí + PC) a zaškolení

Společnost
SEFY Czech Republic s.r.o.
Adresa
Zapadlá 1270/6, Praha – Braník
Požadované vzdělání: Odborné vyučení bez maturity
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 40 000 – 55 000 Kč / měsíc
Zařazeno: Elektrotechnika a energetika, Elektrikář, Elektromontér, Elektrotechnik, Revizní technik
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list (IČO)
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

SEFY Czech Republic s.r.o., Josef Zíka
723 033 334