Naše privátní zdravotnické zařízení zajišťuje péči v oborech ortopedie, urologie a sonografie (ultrazvuk) a to jak v ambulantním režimu tak či v režimu jednodenní chirurgie.

Všeobecná sestra

Hledáme:

Všeobecnou sestru nejlépe se specializací pro intenzivní péči na kliniku jednodenní ortopedie SANOFYTO s.r.o.

Náplň práce:

- práce v jednosměnném provozu na operačním sále (ortopedické výkony) a dospávacích pokojích.

Požadujeme:

- osvědčení k výkonu zdravotnického povolání bez odborného dohledu

- specializace pro intenzivní péči s výhodou

- komunikativnost a příjemné vystupování

- schopnost týmové práce

- zodpovědnost, spolehlivost, loajalita a diskrétnost

- trestní a občanská bezúhonnost

- zdravotní způsobilost

- praxe

Nabízíme:

- práci v atraktivním oboru

- příjemné pracovní prostředí

- firemní benefity

V případě zájmu se budeme těšit na vaše reakce!

Společnost
SANOFYTO, s.r.o.
Adresa
Viniční 4049/235, Brno – Židenice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Zařazeno: Zdravotnictví a sociální péče, Zdravotní sestra
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

SANOFYTO, s.r.o., Lenka Schillerová
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.