ARDEZ Pharma spol. s r.o. je farmaceutická společnost zabývající se od roku 2004 distribucí a propagací léčiv, zdravotnických prostředků a doplňků stravy v České republice a na Slovensku. www.ardez.cz

Marketing specialist CZ&SK

Česká farmaceutická společnost obsazuje pozici marketingového specialisty pro originální portfolio doplňků stravy a zdravotnických prostředků.

Hlavní pracovní náplň:

  • spolupráce na přípravě konceptu online a offline komunikace a jejich následné realizaci,
  • budování brand awareness svěřeného portfolia produktů,
  • koordinace kampaní a projektů dle schváleného marketingového plánu ve spolupráci s interními odděleními i externími dodavateli,
  • aktivní komunikace s reklamními a PR agenturami,
  • navrhování a zajištění marketingových materiálů a propagačních předmětů,
  • spravování obsahu webových stránek a sociálních médiích,
  • koordinace interaktivního contentu (texty, články, videa, fotky, bannery atd.),
  • tvorba newsletterů pro zákazníky (B2B i B2C),
  • monitoring aktivit konkurence,
  • analýza výsledků marketingových aktivit a kampaní,
  • hospodaření se svěřeným budgetem,
  • zodpovědnost Product Managerovi OTC.

Požadované znalosti a zkušenosti:

  • VŠ vzdělání (marketingové zaměření výhodou),
  • předchozí praxe v marketingu minimálně 1 rok ve farmacii nebo FMCG výhodou,
  • český jazyk – rodilý mluvčí, slovenský jazyk výhodou, anglický jazyk pokročilý,
  • zkušenosti s přípravou kampaní a různých komunikačních materiálů,
  • pokročilá znalost práce s Microsoft Office a sociálními médii např. Facebook, Instagram, LinkedIn,
  • znalost pravidel pro reklamu doplňků stravy a zdravotnických prostředků výhodou,
  • základní znalost práce s grafickými programy výhodou,
  • pozitivní myšlení, samostatnost, kreativita, analytické myšlení,
  • iniciativa a chuť na sobě pracovat.

Co Vám můžeme nabídnout:

  • přátelskou atmosféru rodinné firmy,
  • možnost profesního i osobního rozvoje,
  • motivující platové ohodnocení,
  • služební telefon, notebook, sick days, 5 týdnů dovolené, vzdělávací kurzy,
  • otevřené dveře novým nápadům.

Datum nástupu

  • dle dohody, možno ihned.

Do výběrového řízení mohou být zahrnuti uchazeči, kteří splňují výše uvedené požadavky. Vybrané uchazeče budeme kontaktovat pro postup do I. kola výběrového řízení.

Společnost
ARDEZ Pharma, spol. s r.o.
Adresa
Hlavní město Praha
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Firemní akce
Zařazeno: Farmacie
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

ARDEZ Pharma, spol. s r.o., Kamil Kovařík