O nás

Apatyka servis s.r.o. byla založena 18. listopadu 1992 jako dceřiná společnost firmy PHOENIX lékárenský velkoobchod a.s. (dříve Schulze s.r.o.). Firma se během krátké doby rozvinula ve společnost se šesti pobočkami, šedesáti zaměstnanci a širokým okruhem zákazníků, mezi které patří lékárníci v tisícovce lékáren České republiky.

Jako významná softwarová společnost dodávající a spravující lékárenský systém pro více než třetinu lékáren v zemi řešíme v předstihu, a případně i variantně, připravované legislativní změny a požadavky uživatelů přesně v duchu našeho hesla „Víme, co bude!“ Naším cílem je oboustranně výhodný a partnerský vztah s lékárnou. Moderní a úspěšná lékárna se neobejde bez spolehlivého a funkčního informačního systému. A ani naše existence nemá smysl bez spokojených zákazníků.

Co vás čeká

Kompletní uživatelská podpora. Školení a servis nových i stávajících zákazníků včetně řešení smluv, prodeje HW i SW.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

Znalost OS Win 10, základů počítačové sítě, hardwaru a práce s MS Office. Dobré komunikační schopnosti a spolehlivost. Čistý trestní rejstřík.

Výhodou bude, pokud budete umět

Znalost lékárenského prostředí, zkušenosti s databázovými systémy jsou vítány.

Co vám můžeme nabídnout

Práci v mladém kolektivu. Možnosti dalšího vzdělávání. Třináctý plat. Možnost práce z domova. Mobilní telefon a notebook. Stravenky. Zajímavou a zodpovědnou práci.

Společnost
Apatyka servis s.r.o.
Adresa
Vinohradská 1117/72, Brno – Černovice
K pérovně 945/7, Praha – Hostivař
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Pokročilá)
Benefity: Provize z prodeje, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Možnost občasné práce z domova, 13. plat, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost si napracovat hodiny, Vlastní organizace náplně práce
Zařazeno: IS/IT: Správa systémů a HW, Správce aplikačního SW
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.