ENGINEERING SOLUTIONS je projekční kancelář poskytující servisní služby pro mezinárodní společnost, která navrhuje, vyrábí a dodává moderní ocelové konstrukce pro logistiku a skladování, Vysoce variabilní, komplexní a kvalitní výrobky zajišťují této společnosti silnou pozici na mezinárodním trhu. Tato společnost má své výrobní závody v Nizozemsku a České republice a prodejní kanceláře v řadě zemí Evropy i v USA.

Druhá divize firmy zabývající se návrhem a dodávkou klasických hutních konstrukcí pro různá průmyslová odvětví má zákazníky a referenční projekty po celém světě.

www.engineerings.cz

Projektant ocelových konstrukcí - práce v HOLANDSKU!!!

Do našeho týmu aktuálně hledáme kolegy na pozice:

Projektanti technologií pro logistiku a skladování.

POZICE JSOU PRO NAŠI POBOČKU V HOLANDSKU!!!

UBYTOVÁNÍ A DOPRAVA ZAJIŠŤENA!!!

Nabízíme

Nabízíme zajímavou práci v mezinárodním prostředí, mladý kolektiv, nadstandardní pracovní podmínky s řadou benefitů, perspektivu a jistotu, kterou garantuje smluvní provázanost s finančně silnou zahraniční společností.

Získání zkušeností v mezinárodním prostředí, profesní růst v nejmodernějších CAD systémech včetně 3D softwarů.

Požadavky

  • technicky zaměřené vzdělání (stavební nebo strojní, vysoké nebo střední)
  • znalost práce s CAD systémy
  • znalost 3D SW výhodou
  • znalost angličtiny nebo němčiny
  • možnost cestovat
  • spolehlivost, důslednost v práci, pečlivost, tvořivost, schopnost práce v týmu

Náplň práce

  • Oddělení projekce navrhuje, kontroluje, testuje a optimalizuje jak ocelové konstrukce pro logistiku a skladování, tak klasické ocelové konstrukce a průmyslové haly.
  • Zpracovává detailní projektovou dokumentaci včetně statických posudků a reportů.
  • Na konstrukcích se provádějí pevnostní, stabilitní, dymamické, seismické a únavové výpočty.
  • Projekty jsou realizovány po celé Evropě, USA a dalších zemích.
  • Projektanti při své práci navštěvují místa realizace projektů a podílí se na jednáních se zadavateli.
  • Místem pracoviště je Holandské království.

Budeme se těšit na Vaše zaslané životopisy.

Společnost
Engineering Solutions s.r.o.
Adresa
Doetinchem, Nizozemí
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá) nebo Němčina (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 80 000 – 110 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Sleva na firemní výrobky/služby, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Kafetérie, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na vzdělání, Zvýhodněné půjčky zaměstnancům, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost si napracovat hodiny, Možnost delšího neplaceného volna, Zahraniční pracovní cesty, Možnost studijního volna, Profesní/osobní kouč, Individuální rozpočet na osobnostní růst
Zařazeno: Stavebnictví a reality, Strojírenství, Technika a vývoj, Projektant, Strojní inženýr, Technik ve strojírenství, Konstruktér, Statik, CAD/CAM specialista
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list (IČO), dohoda o pracovní činnosti (DPČ), jiné
Zadavatel: Zaměstnavatel

Praxe a stáže, trainee programy, pozice je vhodná i pro absolventy.

Engineering Solutions s.r.o., Vít Papež
+420 724 888 033