Hledáme nové kolegyně a kolegy pro prezentaci produktu Glo Hyper+ v sítích obchodů v příhraničí.
Jedná se o celoroční brigádu se zaměřením na německou a rakouskou klientelu.
Lze využít i jako brigádu na prázdniny.

Jihočeský kraj: Strážný, Studánky, České Velenice

Popis pozice:
Představení Glo Hyper+ v obchodních řetězcích v příhraničí
Prezence probíhá o víkendech: soboty + neděle
Pracovní doba od 9:00 do 17:00 (30 minut placená pauza)
Nástup IHNED

Požadujeme:
Věk 18+
Časová flexibilita- min. 2 víkendy v měsíci
Vlastní automobil k dispozici
Komunikativní znalost němčiny

Nabízíme:
Dlouhodobou a stabilní spolupráci
220,–Kč/hod + cestovné 6,–Kč/km + bonusy

Společnost
Bubnovi s.r.o.
Adresa
České Budějovice – České Budějovice 1
Požadované jazyky: Němčina (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 220 Kč / hodina
Zařazeno: Marketing, Prodej a obchod, Služby, Hostes/hosteska
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Brigáda
Typ smluvního vztahu: práce na živnostenský list (IČO), dohoda o pracovní činnosti (DPČ), dohoda o provedení práce (DPP)
Datum práce
Datum práce: 2.1.2022 – 18.12.2022
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro rodiče na mateřské a rodičovské dovolené.

Bubnovi s.r.o., Barbora Davidová
775 101 450
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.