Společnost Greiner Packaging je jedním z vedoucích výrobců plastových obalů v oblasti potravinářských a nepotravinářských výrobků. Její efektivní síť se závody v 19 zemích po celém světě z této společnosti činí aktivního hráče na mezinárodním trhu. Tato společnost přináší prospěch jak velkým mezinárodním podnikům, tak domácím podnikům.

Koordinátor/ka prodeje

Jsi rád/a tam kde se něco děje? Máš zkušenost se zákaznickým servisem, prodejem a komunikací se zahraničními zákazníky? Chceš být součástí zajímavých projektů, být součástí oddělení péče o zákazníky a komunikovat v německém jazyce? Pokud ANO, neváhej nás kontaktovat.

Jaký je náš ideální kandidát?

  • Nebojí se komunikovat se zákazníky, jak ústní tak písemnou formou
  • Poradí si zákaznickými projekty a analýzami
  • Má proaktivní přístup a inovativní myšlení
  • Velmi dobře komunikuje v německém jazyce
  • Analytické myšlení se zaměřením na čísla (kalkulace, statistiky, analýzy)
  • Velmi dobře pracuje v MS Office (zejména Excel)
  • Zkušenosti v SAP výhododou

Jaká je pracovní náplň?

  • Vyřizování zákaznických objednávek a kontraktů
  • Celková zodpovědnost za zákaznická data (výrobky, ceny, faktury, dodávky)
  • Spolupráce na zákaznických forecastech
  • Komunikace s oddělením výroby a expedice
  • Spolupráce se zahraničními obchodními zástupci s denním využití cizího jazyka
  • Spolupráce na nových zákaznických projektech
  • Plnění individuálních úkolů

Pracujeme v přátelském kolektivu, jsme ochotni pomoci jeden druhému. Nefungujeme jako korporace, jsme otevřeni novým nápadům a můžete se u nás seberealizovat. Máme velmi příjemné pracovní zázemí a pružnou pracovní dobu. Nabízíme motivující platové ohodnocení. Podporujeme vzdělávání našich kolegů.

Společnost
greiner packaging s.r.o.
Adresa
Louka u Litvínova
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Němčina (Pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na dovolenou, Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Občerstvení na pracovišti, Firemní akce, Možnost si napracovat hodiny, Zahraniční pracovní cesty, Vlastní organizace náplně práce, Rozjezd zcela nového projektu
Zařazeno: Administrativa, Prodej a obchod, Zákaznický servis, Referent, Pracovník back office, Obchodní referent
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel