Jsme jedním z největších českých IT e-shopů s více než 28letou tradicí. Naší specializací je hlavně svět elektroniky a výpočetní techniky. Jdeme svou vlastní cestou, neustále rosteme a ty máš příležitost být u toho s námi.

Reklamační technik/čka - Dobřejovice u Prahy

Náplň práce:

  • příjem vadného zboží k reklamačnímu řízení
  • příjem zboží za účelem odstoupení od kupní smlouvy
  • nabídka alternativních řešení
  • poradenství zákazníkům

Nabízíme:

  • práci ve stabilní společnosti, největšího IT specialisty na českém trhu
  • samostatnou, různorodou a zodpovědnou práci
  • skvělý kolektiv
  • možnost nahlédnout do práce produktových manažerů úspěšné firmy
  • širokou škálu firemních benefitů: firemní akce, multisport karta, firemní snídani, slevu na produkty, výhodný mobilní tarif, atd.
  • motivující finanční ohodnocení
  • nástup ihned
  • možnost získání případných zkušeností po škole

Požadujeme:

  • velmi dobrou znalost HW i SW
  • technické myšlení
  • manuální zručnost a pečlivost
  • seriózní přístup k zákazníkům
  • řidičský průkaz - výhodou
  • výhodou zkušenosti na obdobné pozici

V případě, že Vás nabídka zaujala, zašlete nám prosím Váš strukturovaný životopis. Budeme se těšit na vaše reakce.

Společnost
Mironet.cz a.s.
Adresa
Dobřejovice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Benefity: Provize z prodeje, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Firemní akce, Možnost delšího neplaceného volna
Zařazeno: Služby, Technika a vývoj, Zákaznický servis, Technik, Pracovník reklamačního oddělení
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.