Jsme česká technologická firma, která od roku 2006 přináší fanouškům na celém světě nejrychlejší sportovní informace. Naše weby a aplikace používá měsíčně kolem 100 milionů lidí, díky čemuž jsme světovou jedničkou v oboru. V minulosti znali sportovní nadšenci Livesport hlavně díky našim živým výsledkům.

Dnes už jim prostřednictvím špičkových technologií přinášíme v reálném čase maximum sportovního obsahu – živá vysílání, audiokomentáře, textové komentáře nebo fotografie. Díky tomu si u nás fanoušci mohou naplno užít všechny sportovní momenty, které jsou pro ně důležité.

Information Risk & Security Manager

Kromě tradičního výsledkového servisu pro nás začínají být čím dál důležitější témata související se sportovním zpravodajstvím a personalizovaným obsahem. To mimo jiné znamená pojmout v Livesportu kyberbezpečnost komplexněji než jen na úrovni jednotlivých oddělení firmy. Proto vzniká tým Information Risk and Security (IRAS). Jeho vedoucí František Švarc k sobě hledá pravou ruku, která mu pomůže s řízením provozních rizik a rizik spojených s kyberbezpečností v celé firmě.

K ochraně značky, podpoře byznysu, komunikaci a informační bezpečnosti se primárně stavíme pragmaticky a s ohledem na potřeby firmy. Proto hledáme zkušeného hackera, který má zároveň pokročilejší manažerské dovednosti, takže dokáže naši strategii prakticky podpořit provozními a technickými řešeními. Nová posila by měla umět hledat cesty, které najdou podporu napříč firmou. V budoucnu navíc plánujeme další rozšiřování týmu, aby byl maximálně akceschopný a fungovala v něm zastupitelnost. Nemusíš být jednorožec, ale pokud se nebojíš pomáhat s kyberbezpečností od píky, jsi na správné adrese. V Livesportu to rozhodně nebude od stolu, ale mezi lidmi, programy a kabely.


Co tě čeká?

 • IRAS tým kouká pod ruce doslova celé firmě. Od infrastruktury přes vývoj SW (Livesport si dnes vše tvoří z 90 % in-house) až třeba po právničinu. Uživatelé z většiny nejsou BFU, ale zatím chyběl jednotící a koncepční prvek. To budeš zpočátku ty a František, v budoucnu celý IRAS tým.
 • Můžeš se dostat ke všemu, být kreativní, mít relativně volné pole působnosti. Na druhou stranu to znamená i propojovat nepropojené (věci i lidi) a nebát se rozhodování.
 • Představa o týmu je taková, že bude udržovat rámec pro řízení rizik, fungovat podle něj a dohlížet na identifikací a řízení rizik, hrozeb, zranitelností a incidentů po celou dobu jejich životního cyklu.
 • Nemine tě boj o kapacity a intenzivní komunikace napříč projekty, odděleními a organizací vůbec.

Bez čeho se neobejdeš?

 • Pohybuješ se v oblasti řízení rizik spojených s kyberbezpečností už aspoň 5 let; zároveň to neděláš jenom na papíře.
 • Dobře znáš principy zpracování informací podle ITIL a ISO 27001 a výborně se orientuješ v české a mezinárodní legislativě týkající se bezpečnosti informací.
 • Umíš řídit projekty a lidi.
 • Skvěle komunikuješ; dokážeš především propojovat různorodé pohledy na věc a přesvědčovat.
 • Kromě češtiny dobře ovládáš také angličtinu (ideálně C1).

Čím nás potěšíš?

 • Některou z následujících certifikací: CISA, CISM, CISSP, CRISC.

Co ti k tomu nabízíme?

 • To nejdůležitější představuje samotný Livesport: lidé tu chápou, proč je bezpečnost důležitá, je to jedno z klíčových témat; zároveň je relativně (i když ne úplně) na začátku. Máš tak příležitost přinést osvětu a prakticky se podílet na zdravé a pragmatické vizi kyberbezpečnosti.
 • Mnoho prostoru pro růst a vzdělávání (knihovna s technickou i netechnickou a rozvojovou literaturou, konference, školení, semináře, online kurzy).
 • Vlastní moderní a prostorné kanceláře s možností parkování, polohovatelné stoly a další ergonomické pomůcky, relaxační zóny se šipkami, pingpongem či VR, dvě fitka, ovoce a kávu v kuchyňkách na každém patře.
 • Roční bonusy v rámci performance & talent managementu, ad hoc bonusy za dobrý výkon, měsíční paušál na stravování do restaurace v naší budově.
 • Možnost vybrat si zařízení, na kterém budeš pracovat (Dell/Mac), samozřejmostí je i další HW a příslušenství podle vlastních preferencí.
 • Mobilní telefon a firemní tarif.

Informace o pozici

Společnost
Livesport s.r.o.
Adresa
Bucharova 2928/14a, Praha – Stodůlky
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Pokročilá), Angličtina (Pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Kafetérie, Občerstvení na pracovišti, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost si napracovat hodiny, Vlastní organizace náplně práce, Možnost studijního volna, Účast na zahraničních konferencích, Individuální rozpočet na osobnostní růst, Vyhrazený čas na inovace, Rozjezd zcela nového projektu
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IS/IT: Správa systémů a HW, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, IT ředitel/manažer, IT Security Specialist
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Livesport s.r.o., Richard Kubasta
+420 775 415 306