Společnost TEGOLA BOHEMIA sro. - člen IWIS Group je výhradním dovozcem jednoho z největších evropských výrobců střešních systémů a výrobků pro spodní stavbu a stavby v otevřeném terénu. Dodáváme široký sortiment materiálů pro hydroizolace šikmých střech, plochých střech a spodní stavby, tepelné izolace, goesyntetické materiály a další speciální výrobky a technologie pro stavebnictví.

logistika a zákaznický servis výrobků pro stavebnictví

Co vás čeká

Kompletní zpracování a vyřizování objednávek zákazníků, objednávání zboží v zahraničí, zajišťování dopravy zboží a spolupráce ve skladovém hospodářství. Vystavování a zpracování přísl. dokladů jako potvrzení objednávek, příjemek, výdejek, dodacích listů a faktur.

Do výběrového řízení zašlete prosím Váš životopis v anglické jazyce a uveďte i kontakty na reference.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

Kvalifikační požadavky: ukončené středoškolské vzdělání, znalost anglického jazyka plynně slovem i písmem, dobrá uživatelská znalost účetního systému POHODA či jiného, velmi dobrá znalost MS Office, min. 3 roky praxe v oboru zákaznického servisu.

Požadavky na osobnostní profil: výborné komunikační schopnosti, silná orientace na řešení požadavků zákazníků, týmová spolupráce, vstřícnost, pečlivost, slušnost, důslednost a samostatnost. Mimořádný zájem na proaktivním a tvůrčím plnění pracovních úkolů

Výhodou bude, pokud budete umět

Předchozí praxe v oboru stavebnictví a u české pobočky zahraniční společnosti či skupiny je velkou výhodou.

Co vám můžeme nabídnout

Zajímavá, různorodá, tvořivá práce u renomované nadnárodní skupiny se širokou podporou a zázemím, individuální přístup vedení k potřebám zaměstnance, důraz na profesní růst a osobní rozvoj;

Společnost
TEGOLA BOHEMIA,spol.s r.o.
Adresa
Březecká 795/12, Praha – Horní Počernice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá)
Plat
Plat: 35 000 – 40 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Možnost občasné práce z domova
Zařazeno: Doprava, logistika a zásobování, Prodej a obchod, Zákaznický servis, Specialista logistiky
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

TEGOLA BOHEMIA,spol.s r.o., Lubomír Beran