Mergon je irská společnost zabývající se oblastí vyfukování a vstřikování plastů. Jsme významným dodavatelem produktů pro přední výrobce v automobilovém, průmyslovém a zdravotnickém sektoru. Mezi naše zákazníky patří nejvýznamnější mezinárodní společnosti jako Bosch, BMW, Audi, Jaguar, Grohe nebo Xerox. Neustále hledáme talentované, nadšené a energické lidi, aby se k nám připojili a pomáhali v dalším růstu.

Mechanik údržby

Co vás čeká

  • Zodpovědnost za bezproblémový chod strojů a zařízení
  • Údržba strojů a zařízení dle plánů údržby
  • Diagnostika a analýza závad a jejich předcházení
  • Odstraňování poruch na zařízeních a vedení s tím související administrativy
  • Kontrola a výměny olejů a maziv
  • Zámečnické a svařečské práce
  • Práce na 3 směny

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • Vzdělání: SOU technického zaměření
  • Zkušenosti s opravami a údržbou strojů a zařízení - praxe na obdobné pozici min. 1 rok
  • Znalost hydraulických a pneumatických systémů a výkresové dokumentace
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Manuální zručnost
  • Samostatnost, pečlivost, ochota učit se, časová flexibilita
  • Svařecký průkaz výhodou

Co vám můžeme nabídnout

  • Rodinné a přátelské pracovní prostředí
  • Odpovídající mzdové ohodnocení
  • Mimořádná odměna až do výše 13. mzdy, roční navyšování mzdy
  • 6 dní dovolené navíc nebo možnost čerpat benefity z oblasti zdraví, kultury, sportu, relaxace, vzdělávání nebo cestování, stravenky a dotované jídlo
  • Odborné kurzy a kariérní rozvoj
  • Firemní večírky a pravidelné akce pro zaměstnance

Společnost
Mergon Czech s.r.o.
Adresa
okres Brno-město
Požadované vzdělání: Odborné vyučení bez maturity
Benefity: Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Firemní akce, 13. plat
Zařazeno: Řemeslné a manuální práce, Strojírenství, Výroba a průmysl, Mechanik, Strojní zámečník, Technik výroby
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Mergon Czech s.r.o., Eva Podsedková
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.