Milujeme auta, dobře jim rozumíme a spokojenost našich zákazníků je u nás na prvním místě. Pojď s námi růst a dále budovat firmu s klokanem ve znaku i Ty!

Zkus ve své kariéře udělat pořádný skok a přidej se k nám do stabilní české firmy s více než třicetiletou tradicí a k jednomu z největších autorizovaných prodejců a servisů vozů značek Volkswagen, Audi, SEAT, ŠKODA, Volkswagen užitkové vozy a Kia v České republice. A nově také motocyklů (nejen) HONDA!

Prodejce užitkových vozů Volkswagen

Co vás čeká

  • Prodej užitkových vozů VW
  • Prodej finančních služeb a pojištění
  • Prodej příslušenství
  • Péče o stávající zákazníky
  • Vyhledávání obchodních příležitostí
  • Prezentace vozů
  • Péče o nabízené vozy

Co požadujeme

  • SŠ vzdělání
  • Praxi v oblasti prodeje užitkových vozů
  • Obchodního ducha
  • Výborné komunikační dovednosti
  • Příjemné a reprezentativní vystupování
  • Chuť učit se novým věcem
  • Aktivní ŘP sk. B
  • Znalost práce s MS Office (Word, Excel)

Výhodou bude:

  • Certifikát ČNB pro poskytování nebo zprostředkování vázaného spotřebitelského úvěru (případně je nutné dodělat po nástupu)
  • Znalost AJ nebo NJ

Co nabízíme

  • Zaměstnání u stabilní a ekonomicky silné společnosti
  • Motivující finanční ohodnocení
  • Moderní pracovní prostředí
  • Komplexní zaškolení a možnost dalšího vzdělávání
  • Příspěvek na stravování
  • Zaměstnanecké benefity, ze kterých si určitě vyberete
  • Možnost účasti na sportovních, společenských a kulturních akcí

Chcete se stát naším novým kolegou/kolegyní? Zaujala vás tato pozice? Zašlete nám své CV a my se ozveme zpět!

Společnost
Autosalon Klokočka Centrum a.s.
Adresa
Karlovarská 814/115, Praha – Řepy
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Benefity: Bonusy/prémie, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost si napracovat hodiny
Zařazeno: Doprava, logistika a zásobování, Prodej a obchod, Auto - moto, Obchodní zástupce, Prodejce vozů, Fleet manager, Disponent, Key Account Manager
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Autosalon Klokočka Centrum a.s., Zuzana Rychnovská
222 197 702