SANANIM z. ú. poskytuje účinnou pomoc lidem ohroženým závislostmi a jejich blízkým. Nezaměřujeme se jen na drogové závislosti, vedeme i speciální programy pro léčbu dalších typů závislostí - na alkoholu, hazardním hraní a sázení nebo on-line hrách. Léčíme mladistvé i dospělé. Provozujeme 16 hlavních léčebných zařízení a řadu rozšiřujících programů a služeb.

Casemanager/terapeut

Centrum pro osoby v konfliktu se zákonem (COKUZ SANANIM je nestátní ambulantní zařízení poskytující podporu, poradenství, asistenci a léčbu lidem ohroženým důsledky užívání nealkoholových drog a jejich sociálnímu okolí).

V současnosti hledáme odborné pracovníky do projektu: Case Management - Systémové zajištění péče pro vězněné uživatele drog a její následná kontinuita po propuštění, Norské fondy.

Pracovní úvazek HPP, 0,5 až 1,0

Nástup: prosinec 2021 nebo dle dohody

Požadavky

Minimálně započaté vyšší odborné vzdělání v oboru (adiktologie, sociální práce, psychologie, speciální pedagogika, zdravotní škola atd.)
Praxe v sociální nebo zdravotnické oblasti vítána
Započatý psychoterapeutický výcvik, nebo jiný dlouhodobý poradenský kurz výhodou
Zájem a chuť pracovat s uživateli drog
Komunikační dovednosti a ochota k týmové práci
ŘP sk. B (aktivní řidič)
Trestní bezúhonnost

Nabízíme

Zajímavou a odpovědnou práci – celý i částečný úvazek
Vlídné pracovní prostředí a podporu
Podpůrné prostředí pro další vzdělávání v oboru
Práci pod pravidelnou supervizí a intervizí
Možnost pracovat na zcela unikátním projektu

Náplň práce

Intenzivní doprovázení klientů v systému péče výkonu trestu odnětí svobody a na vazbách i jeho přirozeném prostředí po propuštění – sociální práce, poradenství zdůrazňující blízký pracovní vztah

  • kontaktování klientů ve spolupracujících věznicích
  • motivační poradenství, příprava na výstup z výkonu trestu
  • poradenství po výstupu z VTOS
  • průběžný a pravidelný monitoring stavu klienta
  • propojování klientů ke zdrojům (sociální a zdravotní služby, komunita, vnitřní přednosti)

Koordinace péče s dalšími odborníky
Podíl na koncepčním přemýšlení o systému péče a casemangementu pro cílovou skupinu
Osobní asistence
Telefonické poradenství

Doba trvání projprojektu: 1.12.2021 – 31.3.2024

Prosíme v odpovědi o profesní CV a motivační dopis.

V případě potřeby bližších dotazů volejte na tel. 601575130 (Vojtěch Betka).

Více informací o zařízení COKUZ můžete najít na http://www.sananim.cz/o-nas-1/centrum-pro-osoby-v-konfliktu-se-zakonem-cokuz.html

Společnost
SANANIM
Adresa
Žitná 1574/51, Praha – Nové Město
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Plat
Plat: 35 000 – 37 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Individuální rozvržení pracovní doby, Profesní/osobní kouč
Zařazeno: Zdravotnictví a sociální péče
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Nezisková organizace

Pozice je vhodná i pro absolventy.

SANANIM z.ú., LUDĚK KALOUSEK
777 718 695