V Rohlíku děláme věci jinak. Zapomeňte na fronty a protivné prodavačky. Naši zákazníci si naklikají nákup online a naši milí kurýři jim ho přinesou až ke dveřím. Vytváříme spolu úžasnou inovaci a momentálně rozšiřujeme náš tým neobyčejných nadšenců o několik nových kolegů. Přidejte se k nám!

Rohlik.cz je eshop pro on-line nákup a rozvoz potravin. To nejzajímavější: Přes 200 tisíc zákazníků v Praze a Brně, nový sklad v Praze v Horních Počernicích a stovky aut, které denně rozvezou spoustu nákupů. Vede nás Tomáš Čupr, člověk, co vybudoval Slevomat a DámeJídlo. Sdílíme společné nadšení pro věc a měníme nákupní zvyky v České republice.

Specialista logistiky docházka

Každý den doručíme tisíce zakázek v Praze a dalších městech, spolupracuje s námi skoro 300 kurýrů, kteří všichni každý den najedou kolem 30 000 km. Hledáme kolegu/kolegyni - zkrátka posilu týmu, která se u nás na skladě kousek od Divoké Šárky, postará o to, abychom měli každý den ten správný počet kurýrů se vším, co ke své práci potřebují.

Detailní popis pozice:

* Budeš zodpovídat za plánování správného počtu kurýrů podle forecastu
* komunikovat každý den s kurýry a řešit případné změny, nejasnosti, apod.
* starat se o nováčky a jejich plynulý a rychlý start s ježděním v Rohlíku
* vymýšlet další zlepšení a zjednodušení plánování
* každodenní práce v exelu - vyhodnocování dat, plánování dle poptávkové křivky

Požadujeme:

* Pečlivost a strukturovaný přístup k práci
* Nebojíš se zavolat, napsat email, osobně jednat a řešit rozmanité situace
* nebojíš se přijmout zodpovědnost a chopit se vedení
* Excel a countIF nebereš jako nadávku
* nerozhází Tě rychlé startupové prostředí ani kolega ptající se po desáté na to stejné
* zvládáš organizovat milion věcí najednou a ještě se usmívat i se špatnou náladou.
* jsi srdcař, který se prací baví a zajde s námi i na skleničku po práci

Nabízíme:

* Tvoje práce bude mít přímý dopad na výsledky firmy - jeden z nejambicioznějších e-commerce projektů v České republice.
* Tvoje dobré nápady budeme realizovat prakticky okamžitě, nečekáme na schválení centrály kdesi ve světě.
* Nebudou Tě svazovat zkostnatělé korporátní procesy.
* Tvoje práce bude inovativní a smysluplná, nechceme trendy následovat, ale určovat je.
* V neposlední řadě nabízíme možnost profesního růstu a vzdělávání, super partu a fajn firemní akce.

Společnost
rohlik.cz
Adresa
U Prioru 884/4, Praha – Ruzyně
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Základní)
Benefity: Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Možnost občasné práce z domova, Dovolená více než 5 týdnů, Dog-friendly office
Zařazeno: Administrativa, Doprava, logistika a zásobování, IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, Administrativní pracovník, Logistik, Specialista logistiky, Datový analytik
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel