CO VÁS ČEKÁ ?

  • vedení, řízení a organizace práce v rozsahu poskytovaných služeb na svěřených objektech
  • nastavení pracovních procesů a technologických postupů pro svěřené zakázky
  • jednání se zákazníky
  • kontrola kvality prováděných prací
  • zásobování objektů
  • spolupráce na náboru nových pracovníků pro svěřené objekty a jejich zaškolení
  • vedení základní personální evidence pro svěřené objekty (evidence docházky, výkazy práce, příprava podkladů pro zpracování mezd)
  • hodnocení zaměstnanců
  • řízení nákladů a výnosů v rámci svěřených objektů

POŽADAVKY:

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • proaktivní přístup, časovou flexibilitu
  • schopnost vést pracovní tým
  • uživatelská znalost práce s PC (MS Office)
  • komunikativní a aktivní osobnost
  • cílevědomost, pečlivost
  • řidičský oprávnění skupiny B (aktivní řidič/ka)
  • pozitivní a zodpovědný přístup k práci
  • loajalita k firmě a odpovědnost za svěřenou práci

VÝHODOU BUDE:

  • zkušenosti v oboru
  • schopnost vedení týmu pracovníků v podřízenosti

NABÍZÍME:

  • různorodou práci v terénu i v kanceláři
  • odpovídající finanční ohodnocení
  • měsíční a roční bonusy
  • dlouhodobé a stabilní zaměstnání na pracovní poměr
  • příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv
  • služební auto i k soukromému užití
  • 20 dní dovolené a 5 sickdays
  • notebook, mobilní telefon
  • možnost prosadit své dobré nápady
  • pravidelná školení k příležitosti rozvoje

Společnost
Hondl Global Services, a.s.
Adresa
Huťská 371, Kladno
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Plat
Plat: 35 000 – 45 000 Kč / měsíc
Zařazeno: Administrativa, Vrcholový management, Administrativní pracovník, Office Manager, Provozní ředitel/manažer
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Hondl Global Services, a.s., Petr Hofman