PLATIT a.s. se sídlem v Šumperku je součástí švýcarské společnosti PLATIT AG. PLATIT představuje světovou špičku v PVD technologiích. V současnosti je v 39 zemích světa již více než 550 povlakovacích zařízení. Hlavním zaměřením společnosti je výroba PVD povlakovacích zařízení a jejich příslušenství a vývoj nových povlakovacích technologií. Vlastní zkušený vývojový tým doplněný o odborníky z mateřské společnosti PLATIT AG stojí v čele vývoje nanokompozitních a nanostrukturovaných vrstev ve světě.

Servisní technik povlakovacích zařízení

Náplň práce:

  • instaluje a provádí záruční a pozáruční servis povlakovacích zařízení, jejich příslušenství a periferií
  • poskytuje technickou podporu

Požadavky:

  • ÚSO vzdělání s maturitou v oboru elektrotechnika
  • platné osvědčení dle vyhl. 50/1978 Sb. § 6
  • znalost AJ nebo NJ slovem i písmem
  • samostatnost při řešení úkolů
  • manuální zručnost
  • velmi dobré komunikační dovednosti
  • řidičský průkaz sk. B
  • ochota cestovat mimo ČR
  • praxe v oboru výhodou

Nabízíme:

  • zázemí stabilní a perspektivní společnosti
  • přístup k unikátním technologiím
  • podnětné pracovní klima v dynamicky se rozvíjející společnosti
  • ohodnocení přímo závislé na výkonu a schopnostech
  • podíl na hospodářském výsledku
  • dovolená v délce 5 týdnů
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • příspěvek na sport a kulturu
  • možnost dalšího vzdělávání
  • závodní stravování

Termín nástupu: možno ihned

Pracovní doba: jednosměnný provoz, flexibilní začátek pracovní doby 6:00-8:00 h

Děkujeme za Váš zájem a těšíme se na spolupráci s Vámi.

Společnost
PLATIT a.s.
Adresa
Průmyslová 3020/3, Šumperk
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá) nebo Němčina (Středně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Firemní akce, 13. plat, Zahraniční pracovní cesty
Zařazeno: Řemeslné a manuální práce, Strojírenství, Výroba a průmysl, Elektrikář, Servisní technik
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

PLATIT a.s., Hana Kárníková
778 765 576
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.