Chcete se stát součástí investiční skupiny KAPRAIN? Přijďte podpořit náš tým, který aktuálně rozšiřujeme ve společnosti AB - CREDIT a. s.

BEZ ČEHO SE NEOBEJDETE

  • VŠ vzdělání ekonomického směru, ideálně se zaměřením na oceňování podniků
  • Zkušenost s oceňováním podniků či M & A
  • Orientace v oblasti účetnictví, podnikových financí a finančního řízení
  • Zkušenost s oceňováním pohledávek a nemovitostí výhodou
  • Znalost programů MS Office na výborné úrovni (především Excel)
  • Analytické a logické myšlení
  • Samostatnost, pečlivost, spolehlivost a smysl pro detail
  • Chuť učit se novým věcem

NÁPLŇ PRÁCE

  • Oceňování podniků, příprava finančních analýz, finančních modelů a analýz trhu
  • Identifikace a hodnocení nových investičních příležitostí
  • Participace na due dilligence a celém transakčním procesu při akvizici nových investičních cílů
  • Vyhodnocování business plánů, finančních výsledků a podpora při finančním řízení stávajících projektů ve skupině
  • Analýza a správa aktivních a pasivních úvěrových pozic společností ve skupině, analýza kreditního rizika

NABÍZÍME

  • Práci na Hlavní pracovní poměr
  • Zajímavou a zodpovědnou práci v rámci KAPRAIN GROUP
  • Profesní rozvoj
  • Pružnou pracovní dobu s možností home office
  • Služební notebook
  • Finanční ohodnocení s motivační složkou
  • Přátelské prostředí
  • Benefity (příspěvek na PF, příspěvek na stravné, dovolená 5 týdnů, zajímavé firemní akce…)

Nástup: dle dohody

V případě, že Vás naše nabídka zaujala, prosíme o zaslání strukturovaného životopisu.

Společnost
KAPRAIN Services a.s.
Adresa
U garáží 1611/1, Praha – Holešovice
Praha
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Pokročilá)
Benefity: Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Zdravotní volno/sickdays
Zařazeno: Administrativa, Bankovnictví a finanční služby, Ekonomika a podnikové finance, Ekonom, Finanční analytik, Finanční ředitel/manažer, Risk Manager, Odhadce
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel