Pomáháme klientům dosahovat skvělých a měřitelných výsledků. Od efektivního online marketingu až po organizaci eventů.

Marketing & Sales manager

Do naší dynamicky rostoucí marketingové společnosti Bflow Agency, a.s. hledáme kandidáty/ky na pozici Marketing & Sales manager.

Agentura Bflow patří do holdingové společnosti Skupina, a.s., jež má mezinárodní působnost. Ovládá skupinu výrobních, technologických, obchodních a marketingových firem s diverzifikovaným produktovým portfoliem, jejichž je výlučným nebo majoritním vlastníkem.

V Bflow pracuje skupina zkušených konzultantů s pestrou a bohatou profesní minulostí ve sféře obchodu, služeb, masových i sociálních médií, komunikačních služeb včetně reklamy a PR.

Náplň práce

- Aktivní vyhledávání nových klientů

- Plánování a realizace marketingových aktivit klienta

- Sledování konkurence, trendů na trhu

- Sledování vypsaných výběrových řízení a vytvářet pro ně nabídky agenturních služeb

- Podílení se na marketingové komunikaci (propagace, reklama, nastavení cen)

- Spolupráce s eventovým týmem agentury při přípravě účasti klienta na veletrzích, konferencích a dalších akcích

- Iniciativně se podílet na růstu firmy a našich služeb

Požadavky

- Odpovídající vzdělání (minimálně středoškolské s maturitou)

- ČJ na úrovni rodilého mluvčího

- Praxe v oboru (obchod, marketing, služby), reference vítány

- Znalost AJ

- Řidičský průkaz sk. B

- Znalostí základních Microsoft softwarů a programů

- Samostatný a proaktivní přístup ke klientům

- analytické dovednosti

- Loajalitu vůči firmě i našim klientům

- Komunikativní, pozitivní osobnost s nápady

- Umět realizovat a dotahovat úkoly do funkčních a přínosných řešení

- Chuť posouvat věci dál a dále rozvíjet nejen společnost, ale i sám sebe

Nabízíme

- Jistý fixní plat + provize limitovány pouze Vašimi schopnostmi

- Práci na IČO

- Flexibilní pracovní doba

- Práci v týmu složeného z lidí s expertními zkušenostmi ze všech marketingových oborů

- Zázemí stabilní společnosti

- Moderní pracoviště na pražském Výstavišti v Holešovicích s výbornou dopravní dostupností

- Přátelský tým

- Nástup možný ihned nebo dle dohody

Pokud Vás nabídka oslovila, budeme rádi, pokud nám dáte o sobě vědět zasláním Vašeho životopisu spolu s krátkým motivačním dopisem.

Budeme se těšit na Vaše reakce.

Bflow Agency. a.s.

Výstaviště 67, 170 00 Praha 7- Bubeneč, Česká republika

Společnost
Bflow Agency, a.s.
Adresa
Výstaviště 67, Praha – Bubeneč
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná) nebo Angličtina (Středně pokročilá)
Zařazeno: Marketing, Média, reklama a PR, Marketingová komunikace
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list (IČO)
Zadavatel: Zaměstnavatel