Společnost EDSCHA AUTOMOTIVE KAMENICE má v České republice výrobní závod v Kamenici nad Lipou a nástrojárnu v Jindřichově Hradci. Výrobní závod v Kamenici nad Lipou se zabývá výrobou dílů umožňující pohyb dveří přední a zadní karosérie.
Společnost EDSCHA AUTOMOTIVE KAMENICE má dlouholetou a pestrou minulost. Je součástí celosvětové Edscha Group se sídlem v Remscheidu jako divize mechanických a elektromechanických dílů koncernu Gestamp. Závod s 2,5 mld. obratem a cca 600 pracovníky zahrnuje vlastní vývoj výrobků, zkušebnu a přímou odbytovou odpovědnost. K tomu náleží vedení projektů, nákup, rozvoj dodavatelů, kvalita a vlastní výroba.
Mezi největší zákazníky patří ŠKODA AUTO, Daimler, Renault, PSA, VW, Audi a BMW. Mezi rychle rostoucí značky patří Jaguar Land Rover, se kterými spolupracujeme od roku 2013. Součástí portfolia našich zákazníků jsou také speciální značky jako Porsche, Bentley a Aston Martin. Naše odpovědnost zasahuje ale také do Ruska, kde jsme od roku 2011 získali mnoho zakázek od společnosti AvtoVAZ pro vozy LADA, ale také GAZ i KAMAZ, jejichž výroba se rozjela v ruském závodě Edscha v Togliatti.

Vedoucí výrobního úseku

Co vás čeká

Vedoucí výrobního úseku je ve své oblasti zodpovědný za plánování a řízení výroby, vedení několika dělnických skupin včetně seřizovačů. Rozděluje práci dělníkům, zajišťuje pracovní a technologickou kázeň podřízených pracovníků a plnění přidělených úkolů. Dohlíží na bezpečnost a zdravotní nezávadnost práce včetně zajišťování pravidelné a řádné údržby, kontroly a revize strojů, přístrojů a nástrojů. Eviduje a kontroluje docházku jednotlivých pracovníků. Hodnotí výkon pracovníků svého úseku, rozhoduje o prémiích na základě splnění úkolů. Odpovídá za zaškolení nových pracovníků a vede tým k neustálému zlepšování výroby i procesů. Spolupracuje s plánováním výroby, logistikou a dalšími odděleními závodu.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

SŠ, VŠ vzdělání

spolehlivost zkušenosti s výrobním závodem a vedením lidí

základní znalost AJ /NJ

organizační schopnosti

vyrovnanou osobnost

dobré komunikační schopnosti a důslednost

Výhodou bude, pokud budete mít

znalosti práce v SAP, zkušenosti z automobilového průmyslu, znalosti procesů výroby a kvality.

Co vám můžeme nabídnout

Práci na 1–2 směny. Dobré platové podmínky, výkonnostní prémie, příplatky za směny, odměny za přítomnost, 13. plat, příspěvek na dopravu, firemní svozy, týden dovolené navíc, příspěvek na penzijní připojištění, dotované závodní stravování, bezúročné půjčky, odměny za pracovní a životní výročí, možnost napracovat si hodiny.

Společnost
EDSCHA AUTOMOTIVE KAMENICE s.r.o.
Adresa
Masarykova 701, Kamenice nad Lipou
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá) nebo Němčina (Mírně pokročilá)
Plat
Plat: 30 000 – 45 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na dopravu, Dovolená 5 týdnů, Závodní stravování, Zvýhodněné půjčky zaměstnancům, 13. plat, Dovolená více než 5 týdnů
Zařazeno: Strojírenství, Výroba a průmysl, Strojní inženýr, Mistr, Vedoucí výroby, Supervizor výroby
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.