Společnost Stavebniny DEK a.s. patří mezi nejlepší zaměstnavatele v ČR. Hledáme nové kolegy, které láká osobnostní rozvoj a kariéra. Stavebniny DEK je jedničkou na českém trhu v prodeji stavebních materiálů a v půjčování stavebních strojů a mechanizace. Pokud se rád/a učíš novým věcem, uděláme z tebe odborníka.

Oblastní zástupce ELEKTRO

Pracovní náplň

  • Budeš pečovat o stávající zákazníky, vyhledávat nové obchodní příležitosti a reprezentovat firmu a produkty společnosti Stavebniny DEK
  • Staneš se součástí týmu své mateřské pobočky a kolegou odborníkům, kteří vědí, co zákazník potřebuje
  • Zavoláš zákazníkovi a nabídneš mu naše služby a zajímavé akce
  • Když si nebudeš vědět rady, kontaktuješ zkušenější kolegy, kteří ti budou oporou
  • Každý den se něco nového dozvíš a naučíš
  • Spokojený zákazník bude tvojí nejlepší vizitkou!

Požadujeme

  • Obchodního ducha, chuť něco dokázat a tah na branku při každodenním učení
  • Velkou výhodou je orientace v elektro sortimentu
  • Technické myšlení a neustálou snahu se zlepšovat
  • Samostatnost, komunikativnost a obchodního ducha
  • Práci na PC a orientaci v tabulkách a e-mailu

Nabízíme

  • Očekávaná průměrná mzda po zapracování 40.000,- Kč až 45.000,- Kč
  • Rádi si hrajeme, proto máme i na této pozici motivační soutěže
  • Kariéru pro ty, kteří ukážou, že umí
  • Dostaneš veškeré školení od nás a našich dodavatelů v elektro sortimentu
  • 5 týdnů dovolené, Sick days, Multisport
  • Stravenkový paušál a slevy na produkty a služby Stavebnin DEK
  • Moderní prostředí a pobočku plnou srdcařů
  • Firemní a dodavatelské akce
  • Odměnu za doporučení nových kolegů až 15.000,- Kč

Pracoviště

  • Praha 5 – Stodůlky

Seznamte se s námi:

Společnost
Stavebniny DEK a.s.
Adresa
Jeremiášova 2937/24, Praha – Stodůlky
Požadované vzdělání: Odborné vyučení bez maturity
Plat
Plat: 40 000 – 45 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Auto i pro soukromé účely, Provize z prodeje, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, 13. plat, Individuální rozvržení pracovní doby
Zařazeno: Prodej a obchod, Stavebnictví a reality, Obchodní zástupce
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Stavebniny DEK a.s., Jitka Zimmermannová
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.