Co vás čeká

administrativní práce na pracovišti, které poskytuje služby osobám s těžkým zrakovým postižením (základní poradenství, volnočasové aktivity, osvěta o životě s těžkým zrakovým postižením pro veřejnost), poskytování základního poradenství osobám s těžkým zrakovým postižením, organizace a účast na volnočasových aktivitách a osvětových akcích odbočky, organizování sbírky a získávání finančních prostředků, celková podpora dobrovolných funkcionářů

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

min. úplné střední všeobecné vzdělání, dobrou znalost práce na PC (Office, Outlook, Internet), spolehlivost, flexibilitu, kreativitu, organizační schopnosti, schopnost samostatně plnit úkoly podle aktuálních potřeb organizace, nadšení pro práci s lidmi

Výhodou bude, pokud budete umět

zkušenosti v práci s lidmi se zrakovým postižením, zkušenosti se zajišťováním chodu pracoviště, zkušenosti s prací v administrativě

Co vám můžeme nabídnout

zkrácený úvazek 16 hodin/týdně, 5 týdnů dovolené, možnost stát se součástí velké celostátní organizace, která již mnoho let pomáhá těžce zrakově postiženým, smysluplnou a rozmanitou práci s velkou možností seberealizace

Sjednocená organizace nevidomých a slabozrakých České republiky, zapsaný spolek
Adresa
Sluneční 76, Kolín – Kolín II
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Plat
Plat: 6 500 – 7 500 Kč / měsíc
Zařazeno: Administrativa, Zdravotnictví a sociální péče, Administrativní pracovník, Asistent/asistentka, Sociální pracovník, Terénní pracovník
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Nezisková organizace

Pozice je vhodná i pro OZP, s docházením do firmy. Vhodné i pro: nevidomí, tělesně postižení, ostatní.

Sjednocená organizace nevidomých a slabozrakých České republiky, zapsaný spolek, Radka Lienertová
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.