Již přes 20 let pomáháme firmám hledat zaměstnance a úspěšně růst.

Supply Chain Manager (929)

Pro našeho významného klienta, úspěšnou mezinárodní strojírenskou a výrobní společnost, hledáme Supply Chain Managera.

Náplň práce:
- Vytváření a aktualizace výrobních plánů, optimalizace materiálového toku, zvýšení profesionality v oblasti obchodních vztahů s dodavateli (smluvní podchycení dodavatelských podmínek), efektivní řízení zásob a skladů za účelem zkrácení výrobního času (spolupráce s oddělením výroby).
- Vedení svého týmu k trvalému zlepšování, hledání dlouhodobých řešení v oblasti Supply Chain managementu, řešení úkolů v domácím i zahraničním prostředí.
- Aktivní působení v TOP management týmu, se kterým je schopen vytvořit efektivní spolupráci vedoucí ke splnění stanovených cílů.

Místo výkonu práce:
Ostrava

Očekáváme:
> VŠ/SŠ vzdělání
> Seniorní zkušenost v oblasti Supply Chain
> Zkušenosti s vedením lidí (minimálně 5 let)
> Znalost MS Office
> SAP na pokročilé úrovni
> Plynulá komunikace v AJ (NJ – výhodou)
> Řidičský průkaz sk. B
> Dobré komunikační a vyjednávací schopnosti
> Aktivita a nápaditost
> Orientace na cíl
> Flexibilita

Nabízíme:
> Možnost pracovat pro světovou špičku
> Práce v mezinárodním prostředí
> Mzda odpovídající zkušenostem a dosažené praxi (70.000 – 90.000,– Kč)
> Roční manažerský bonus
> Služební auto
> Notebook, mobil
> 5 týdnů dovolené
> Příspěvek na penzijní připojištění
> Zázemí silné mezinárodní společnosti

Společnost
ANEX personální agentura
Adresa
Moravskoslezský kraj
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 70 000 – 90 000 Kč / měsíc
Benefity: Dovolená 5 týdnů, Bonusy/prémie, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Auto i pro soukromé účely, Mobilní telefon, Notebook
Zařazeno: Doprava, logistika a zásobování, Prodej a obchod, Vrcholový management, Výrobní ředitel/manažer, Ředitel/manažer logistiky, Supply Chain Specialist, Ředitel/manažer nákupu, Provozní ředitel/manažer
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura