Zajímáte se o politické dění a máte chuť být součástí změny? Máte zkušenosti v rámci PR a nedělá Vám problém vystupování na veřejnosti? Tak možná hledáme právě Vás! Strana TOP 09 hledá uchazeče/ku na pozici TISKOVÝ/Á MLUVČÍ.

Náplň práce:
• Organizace tiskových konferencí

• Komunikace s médii

• Domlouvání mediálních výstupů předních představitelů strany

• Monitoring a analýza médií

• Psaní tiskových zpráv, stanovisek, vyjádření, projevů a dalších textů pro média

• Doprovázení představitelů strany do diskusí v TV, rozhlase atp.

• Spolupráce na správě webu a sociálních sítích

• Vytváření dlouhodobé strategie mediálního obrazu TOP 09 a jeho brandu