ROZPOČTÁŘ - PŘÍPRAVÁŘ

Rodinná stavební firma z Českých Budějovic s více než 25 letou tradicí hledá do svého týmu nového zaměstnance na pozici ROZPOČTÁŘ - PŘÍPRAVÁŘ STAVEB.

Požadujeme:

  • vysokoškolské vzdělání v oboru stavební inženýrství
  • praxe v oboru minimálně 2 roky
  • řidičský průkaz skupiny B
  • odborná zdatnost, samostatnost
  • vysoká pečlivost a zodpovědnost
  • znalost práce na PC (Microsoft Office, Kros, AutoCAD) a stavebních materiálů

Náplň práce:

  • Sestavování cenových nabídek a zpracovávání rozpočtů dle požadavků investora
  • Zpracovávání rozpočtů hlavní stavební výroby, zemních prací, inženýrských sítí apod.
  • Zpracování materiálových kalkulací a kalkulací výkonů
  • Příprava a kontrola rozpočtů a jiných podkladů pro výběrová řízení
  • Zpracovávání cenové nabídky stavební části v rámci změnových listů staveb
  • Poptávání subdodavatelů pro jednotlivé projekty a výběr nabídek subdodavatelů
  • Komunikace projekčních a technických problémů s projektantem
  • Jednání s obchodními partnery

Nabízíme:

  • práci v rozvíjející se ryze české rodinné firmě s dlouholetou tradicí
  • zajímavou a odpovědnou práci v týmovém prostředí
  • možnost seberealizace a profesního růstu
  • zajímavé finanční ohodnocení
  • práci na HPP v Českých Budějovicích s pevnou pracovní dobou
  • příspěvek na stravování formou stravenek
  • mobilní telefon, notebook
  • nástup možný ihned nebo po dohodě

Společnost
Stavitelství Luňáček s.r.o.
Adresa
Novohradská 1682, České Budějovice – České Budějovice 6
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Benefity: Mobilní telefon, Notebook, Stravenky/příspěvek na stravování
Zařazeno: Stavebnictví a reality, Projektant
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.