Digital Resources a.s. je jedním z nejvýznamnějších dodavatelů informačních systémů a IT služeb. Vyvážené portfólio produktů a služeb tvoří zejména DMS systém M-Files, ERP systém Helios a vlastní CRM systém Intuo - Company Intelligence. Dále také produkty společnosti Microsoft a ESET. Technická divize se stará o hardware a IT infrastrukturu (sítě, servery, aktivní/pasivní prvky) mnoha významných firem.

Aktuálně pracujeme na projektech v České republice a na Slovensku a v dalších 19 zemích, zejména v regionu CE-E (střední Evropa a východní Evropa).

Do našeho mladého a dynamického týmu hledáme pozitivní, nadšené, komunikativní a pracovité kolegy s dobrou angličtinou.

Vývojář / programátor web aplikací

Hledáme posilu do našeho týmu na částečný úvazek (2 - 3 dny v týdnu).

Vhodné jako dlouhodobá spolupráce pro studenty VŠ (není však podmínkou).

Co vás čeká:

  • Příjemné pracovní prostředí úspěšné, středně velké firmy.
  • Získáte možnost seznámit se s tím, jak fungují konkrétní podnikové systémy.
  • Budete se podílet na vývoji web aplikací a serverových komponent v oblasti podnikových systémů.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:

  • dobré organizační a komunikační dovednosti,
  • odpovědný přístup k práci,
  • pozitivní a vstřícné vystupování,
  • zkušenost s programováním web aplikací / s prací v rámci vývojářského týmu
  • znalost SQL

Co vám můžeme nabídnout:

  • práci v přátelském prostředí,
  • flexibilní pracovní dobu,
  • možnost osobního růstu,
  • firemní teambuildingy,
  • vybavené pracovní zázemí,
  • práci na dobu neurčitou,
  • dobré finanční ohodnocení dle znalostí a výsledků práce: 140 - 300 Kč/hod.,
  • možnost kariérního postupu

Hledáme dlouhodobou spolupráci - brigádu, ideální pro studenty VŠ v oboru.

Výhodou bude, pokud budete umět:

  • Programovat
  • Integrovat systémy
  • Analyzovat

Více informací o Digital Resources naleznete zde: www.digres.cz.

Budeme se těšit na Vaše životopisy a motivační dopisy !

Společnost
Digital Resources a.s.
Adresa
Poděbradská 520/24, Praha – Vysočany
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 12 000 – 24 000 Kč / měsíc
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IS/IT: Správa systémů a HW, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, SW architekt, Programátor, Správce operačních systémů a sítí, Technik HW, Architekt HW systémů, Support IS
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na zkrácený úvazek
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list (IČO), dohoda o pracovní činnosti (DPČ), jiné
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.