Stavbyvedoucí/mistr pro pozemní stavby

Rodinná stavební firma z Českých Budějovic s více než 25 letou tradicí hledá do svého týmu nového zaměstnance na pozici stavbyvedoucí/mistr pro pozemní stavby.

Požadujeme:

  • minimálně SŠ vzdělání stavebního směru
  • praxe v oboru minimálně 2 roky
  • řidičský průkaz skupiny B
  • autorizace ČKAIT pozemní stavitelství výhodou
  • flexibilita, odpovědnost a komunikativnost

Náplň práce:

  • samostatné vedení stavebních zakázek v koordinaci s jednateli společnosti
  • koordinace pracovníků a řízení práce na stavbách
  • kontrola kvality práce na stavbách a dodržování BOZP
  • komunikace s investorem a subdodavateli
  • ostatní činnosti související s plynulostí výstavby

Nabízíme:

  • dlouhodobou perspektivu rodinné stavební firmy
  • zajímavou práci v týmovém prostředí
  • práci na HPP v Českých Budějovicích a okolí
  • zajímavé finanční ohodnocení
  • možnost seberealizace a profesního růstu
  • příspěvek na stravování formou stravenek
  • služební vůz, mobilní telefon, notebook
  • nástup možný ihned nebo po dohodě

Společnost
Stavitelství Luňáček s.r.o.
Adresa
Novohradská 1682, České Budějovice – České Budějovice 6
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Benefity: Mobilní telefon, Notebook, Stravenky/příspěvek na stravování
Zařazeno: Stavebnictví a reality, Stavbyvedoucí, Mistr
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.