BEST, a.s., největší výrobce betonových stavebních prvků pro venkovní a zahradní architekturu, jednička v tomto oboru na českém trhu se závody po celé České republice hledá kolegu/kolegyni na pozici:

Technolog - reklamační technik pro region

Pracovní náplň :

  • Příjem a vyřizování reklamací ve stanoveném case včetně evidence v systému
  • Posuzování a fyzické řešení reklamace u zákazníka
  • Správa reklamací v systému
  • Zpětná vazba do výroby, komunikace s výrobou, návrh úpravy procesu
  • Spolupráce s jednotlivými odděleními firmy

Požadujeme :

  • Minimálně SŠ vzdělání s maturitou
  • VŠ technického zaměření výhodou - vhodné i pro absolventy
  • Pracovitost, vytrvalost, samostatnost, flexibilita a zodpovědnost
  • Silné organizační a komunikační dovednosti
  • Kreativní myšlení
  • Řidičský průkaz B - aktivní řidič

Nabízíme :

  • Práce na hlavní pracovní poměr
  • Nástupní mzda 30.000 – 41.000 Kč
  • 5 týdnu dovolené
  • Stravenkový paušál
  • Služební auto, notebook, telefon
  • Zázemí silné, dynamicky se rozvíjející společnosti
  • Práce s nemodernějšími stroji a nejnovějšími výrobními technologiemi
  • Zaměstnanecká sleva ve Stavebninách DEK
  • Zvýhodněný mobilní tarif
  • Možnost práce na částečný úvazek

Místo pracoviště : ČR (Morava, Čechy)

Společnost
DEK a.s.
Adresa
Moravskoslezský kraj
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Plat
Plat: 30 000 – 41 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Individuální rozvržení pracovní doby
Zařazeno: Řemeslné a manuální práce, Stavebnictví a reality, Výroba a průmysl, Technolog ve stavebnictví, Technik výroby, Technolog výroby
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.