Zajímáte se o vývoj elektronických zobrazovacích zařízení jako jsou LED a TFT panely? Chcete se věnovat vývoji od A (analogové obvody) přes např. D (digitální obvody), H (hradlová pole), P (PCB desky) až do Z (zdroje)? Pro rozšíření 4 členného týmu HWrářů v Brně hledáme dalšího technika tělem i duší

HW DESIGNER - analogové a digitální obvody

Pracovní náplň:

  • návrhy analogových a digitálních obvodů - především spínací napájecí zdroje, rozhraní SPI
  • tvorba konfigurací ve VHDL, odlaďování funkčnosti - syntéza, diagnostika
  • design a úpravy PCB (4 a více vrstev)
  • spolupráce s odd. konstrukce (konstrukce elektronických zařízení)
  • komunikace se zákazníkem - odlaďování technických řešení

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ vzdělání technického zaměření
  • znalost a zkušenosti s FPGA obvody, jazykem VHDL, XILINX apod.
  • znalost alespoň technické angličtiny
  • časová flexibilita, komunikativnost
  • ŘP sk. B s praxí

Nabízíme:

  • zázemí expandující společnosti v oboru
  • kvalitní mzdové ohodnocení
  • perspektivu dlouhodobé spolupráce
  • firemní vzdělávání
  • možnost osobního a profesního růstu
  • různorodou a zajímavou práci s nejmodernějšími technologiemi v neformálním prostředí a přátelském kolektivu špičkových odborníků

Termín nástupu dohodou

Jestliže Vás zaujala naše nabídka, zašlete svůj strukturovaný životopis pomocí tlačítka ODPOVĚDĚT, případně nás kontaktujte na mobil: 775 427 953. Pokud Vás nebudeme kontaktovat v průběhu 14 dnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému uchazeči. Děkujeme.

Společnost
INVENT HR Consulting, s.r.o.
Adresa
Jihomoravský kraj
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)
Plat
Plat: 35 000 – 55 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Stravenky/příspěvek na stravování, Firemní akce
Zařazeno: Elektrotechnika a energetika, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Technika a vývoj, Elektroinženýr, Elektrotechnik, Programátor, Technik, Vývojový inženýr, Pracovník výzkumu a vývoje
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

Pozice je vhodná i pro OZP, s docházením do firmy. Vhodné i pro: ostatní.

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.