Vynikáš komunikačními a organizačními dovednostmi? Máš nábor nových uchazečů v malíčku? Pokud ano, tak pojď pracovat mezi nás! Hledáme novou posilu na personální oddělení, která bude aktivně vyhledávat vhodné uchazeče na volné pracovní pozice. Nabízíme náborový bonus, možnost občasné práce na home office, ale také třeba možnost využít firemní školku.

Co vás čeká

* inzerování volných pozic
* aktivní vyhledávání vhodných uchazečů
* komunikace s uchazeči a agenturami práce
* příprava a realizace výjezdů na náborové akce
* návrh strategie reklamních náborových aktivit
* reporting

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

* min. SŠ s maturitou
* zkušenosti s náborem nových zaměstnanců
* velmi dobré komunikační a organizační dovednosti
* znalost práce s MS Office, sociálními sítěmi
* ŘP sk. B

Co vám můžeme nabídnout

* náborový příspěvek 20.000 Kč
* 13. plat
* 5 týdnů dovolené
* firemní školka
* možnost jazykových kurzů
* příspěvek na dojíždění
* závodní stravování

Zaujala Vás tato pracovní nabídka? Neváhejte a zašlete svůj profesní životopis ve formátu MS WORD (ideálně .docx). Pokud jste již u nás absolvoval/a pohovor, můžete kontaktovat přímo svého konzultanta.

Uchazeče, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat obratem. Ostatní uchazeče budeme kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou pracovní nabídku.

Jobs Contact Consulting, s.r.o. se sídlem v Brně, Slovákova 354/5, IČ:03055396 (dále jen Jobs Contact) bude Vaše osobní údaje (životopis, případně další materiály) zpracovávat v souladu se Zákonem o ochraně osobních údajů 110/2019 Sb. a v souladu s Obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679, a to výhradně za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Jobs Contact je pracovní agentura s platným povolením Generálního ředitelství Úřadu práce ČR a osobní údaje může v souladu s účelem poskytnout třetím stranám.

Tým Jobs Contact se těší na spolupráci s Vámi!

Společnost
Jobs Contact Consulting, s.r.o.
Adresa
Družstevní 2072, Hranice – Hranice I-Město
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Plat
Plat: 28 000 – 33 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Firemní školka, Možnost občasné práce z domova, 13. plat
Zařazeno: Administrativa, Marketing, Personalistika a HR, HR konzultant, Náborář, Personalista, Specialista marketingu, HR specialista, Specialista HR marketingu
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

Jobs Contact Consulting, s.r.o., Veronika Kabátová
+420 602 232 005
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.