„ Dobrý tým je základ úspěchu“.

Jsme dynamicky se rozvíjející mezinárodní finanční a poradenská skupina, která efektivně cílí na všechny finanční segmenty českého trhu. Zastupujeme všechny významné instituce v oblasti spotřebitelských úvěrů a hypoték, investic, spořících produktů a v neposlední řadě všech druhů pojištění, kde jsme díky naší unikátní aplikaci inŠanon specialisty na revize finančního portfolia klientů.

REGIONÁLNÍ ŘEDITEL – pro regiony oblasti severní Morava

Co vás čeká

Jestliže opravdu hledáš životní manažerskou příležitost, splňuješ naše podmínky a máš silnou motivaci, tak neváhej a přidej se k nám – BUĎ UNIVERSAL. Jenom v Universalu zažiješ tu pravou rodinnou atmosféru s podporou skvělých kolegů a silné finanční skupiny.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

- minimálně SŠ vzdělání s maturitou

- obchodní dovednosti a zkušenosti s přímým prodejem, finance nejsou podmínkou

- reprezentativní vystupování a odpovědnost

- chuť vzdělávat se a motivovat se k obchodním úspěchům

- čistý trestní rejstřík

Výhodou bude, pokud budete umět

Zkušenosti s vedením a tvorbou obchodního týmu jsou velkou výhodou.

Co vám můžeme nabídnout

- v 6-měsíční adaptaci na pozici fixní příjem 40 – 60 000 Kč dle nastavení cílů

- exkluzivní formu provizního odměňování včetně výkonnostních kvartálních bonusů

- na českém trhu jedinečný systém kreditů – cestování po celém světě zdarma

- fixní příjem v adaptaci pro nováčky v Tvém týmu – jistota pravidelného příjmu

- vyspělé technologické zázemí pro obchod – jsme lídry na trhu v inovacích

- Systém vzdělávání zajišťovaný našimi odbornými garanty

- Jedinečnou firemní atmosféru, inspirativní porady a společenské akce

Společnost
UMD Network, a.s.
Adresa
Moravskoslezský kraj
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Plat
Plat: 80 000 – 120 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Provize z prodeje, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Vzdělávací kurzy, školení, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby
Zařazeno: Bankovnictví a finanční služby, Pojišťovnictví, Prodej a obchod, Finanční poradce, Makléř, Obchodní ředitel/manažer, Regionalní obchodní manažer, Manažer prodejního týmu
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: práce na živnostenský list (IČO)
Zadavatel: Zaměstnavatel

UMD Network, a.s., Rostislav Bednárek
602 581 957