Máte zkušenosti s vykazováním zdravotnické péče? Zde je mimořádná příležitost pracovat v historickém centru Prahy (Karlovo náměstí). Hledáte právě novou pracovní příležitost a změnu? Podílejte se na zlepšení našeho zdravotnictví při provozu moderních informačních systémů pro naše zdravotnická zařízení.

Jste ideální kandidát?
Budete mít dlouhodobou praxi ve vykazování zdravotnické péče ve zdravotnických zařízeních a budete se rekrutovat z prostředí zdravotnictví. Budete znát ovládání desktopů na velmi dobré úrovni a pracujete s daty. Pokud si myslíte, že úplně, nebo aspoň částečně splňujete tyto požadavky, tak neváhejte a zašlete nám Vaše CV! Reagujeme okamžitě, protože jednáte přímo se zaměstnavatelem a ne s žádnou agenturou. Každému uchazeči se ozveme!

Náplň práce:

  • Se znalostí metodiky VZP a procesů vykazování ve zdravotnických zařízeních jde zejména o:
  • Konzultace k pořizování / opravám původních či opravných dokladů
  • Konzultace a provádění centrálního zpracování (vyúčtování) pro zákazníka
  • Zpracování validačních protokolů od zdravotních pojišťoven
  • Školení uživatelů
  • Občasné zapojení do implementace nových zakázek, kde budete mít podíl na zprovoznění modulu výkaznictví pro vyúčtování zdravotním pojišťovnám, jakožto součásti nemocničního informačního systému
  • Můžete i připravovat podklady pro plány projektů realizace

Požadované vzdělání:

  • SŠ/VŠ ekonomického, zdravotnického směru nebo IT, případně jiné minimálně středoškolské vzdělání (s velkou praxí) v příbuzném oboru

Požadovaná praxe:

  • Bezproblémové ovládání a používání desktopů na úrovni zdatného uživatele
  • Bezproblémové ovládání standardních programů MS Windows
  • Schopnost výborné komunikace se zákazníky
  • Schopnost školit skupiny uživatelů
  • Znalost problematiky a metodiky výkaznictví zdravotním pojišťovnám
  • Orientace ve zdravotnické dokumentaci

Další požadavky:

  • Organizační schopnosti
  • Komunikativnost
  • Samostatnost
  • Kreativita
  • Flexibilita
  • Příjemné vystupování
  • Zájem o problematiku informačních systémů
  • Odpovědnost za udělené pravomoci

Uživatelská znalost software:

  • Znalost Windows, MS Office

Uvítáme:

  • Historickou zkušenost s programováním, práce s ostrými daty
  • Znalost některého nemocničního systému

Nabízíme:

  • Samostatnou a odpovědnou práci
  • Seberealizace v jedné z nejúspěšnějších zdravotnických IT firem
  • Možnost odborného růstu a kariérního postupu
  • Moderní technické vybavení
  • Příjemný pracovní kolektiv
  • Pružnou pracovní dobu

Benefity:

  • Nepracujete v „Open Space“
  • Roční prémie při splnění plánu
  • 5+1 týdnů dovolené
  • 5 dní krátkodobého volna na vyléčení ročně (sick days)
  • Každoroční navyšování základních mezd o míru inflace
  • Penzijní připojištění
  • Odměna za doporučení náboru nového zaměstnance
  • Nadstandardní preventivní lékařská péče
  • Očkování proti chřipce
  • Dárkové poukazy k narození dítěte pro matku i otce
  • Příspěvek na stravování a poukázky na sportovní aktivity
  • Výuka angličtiny na pracovišti
  • Společenské akce pro zaměstnance
  • Letní „Rodinný a Dětský den“
  • Mikulášské odpoledne a nadílka pro děti zaměstnanců
  • Vánoční výtvarná soutěž pro děti zaměstnanců

Úvazek:

  • 40 hodin týdně

Místo pracoviště:

  • Praha, Karlovo náměstí + občasné služební cesty

Mzdové podmínky:

  • Dohodou

Datum nástupu:

  • Dohodou, možný ihned

Řidičský průkaz:

  • Skupina B

Jazykové znalosti:

  • Anglický jazyk - minimálně technická angličtina

Společnost
STAPRO s. r. o.
Adresa
U nemocnice 499/2, Praha – Nové Město
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Benefity: Nadstandardní lékařská péče, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Práce převážně z domova, Individuální rozvržení pracovní doby, Dovolená více než 5 týdnů
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, Pojišťovnictví, Zdravotnictví a sociální péče, Account Manager, IT konzultant, Lektor/instruktor, Všeobecný lékař, Zdravotní sestra, Metodik
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.