Jsme HOXTER, ryze český specialista na krby. Už více než 10 let vyrábíme jedny z nejlepších krbových vložek v Evropě. Momentálně hřejí zákazníky v mnoha zemích světa. Máme rádi preciznost, vysokou kvalitu provedení a udržitelnost. Naše produkty jsou technicky a funkčně velmi zajímavé – a nás baví! I díky tomu neustále rosteme.

Rosteme kontinuálně a snažíme se tvořit to správné povědomí o naší značce nejen u krbařů a kamnářů, ale i v domácnostech koncových zákazníků, u kterých vytváříme teplo domova. Klíčovým člověkem, který by nám měl s touto výzvou pomoci, je:

Akční copywriter s přesahem do sociálních sítí

Aneb hledá se kreativní duše s přirozeným zájmem o produkt a smyslem pro dotahování svých nápadů. Vnímáš se tak a chceš dát prostor svým myšlenkám a kreativitě?

Svůj talent využiješ na tyto činnosti:

 • Komunikace s médii, psaní a publikace článků směrem k odborníkům, ale i mimo odbornou veřejnost směrem B2C. Chceme o sobě dát vědět víc do světa a oslovit tak i zákazníky přímo v domácnostech, aby od nich znělo: „Chci Hoxter krbovou vložku, tu znám!“ 😊
 • Měl by tě tedy opravdu zlákat produkt, který hřeje, měly by tě zajímat technické věci kolem, a z toho bys tvořil zajímavé články a předával informace dál.
 • Krom těchto aktivit bude na tobě zaujmout lidi i skrze sociální sítě – tam nám to trochu vázne a budeme upřímně rádi, když se k nám připojí někdo, kdo za to vezme se vší vervou! 😊
 • Tvou pracovní náplň může zpestřit i domlouvání a realizace focení našich výrobků přímo v interiérech zákazníků. Zároveň dostaneš příležitost podílet se i na strategii marketingu firmy.

Jak si tě představujeme my

 • Ke zmíněným činnostem máš vztah. Baví tě zjišťovat informace, zpracovávat je a komunikovat dál.
 • Sociální sítě pro tebe nejsou španělská vesnice a tvorba obsahu není nutností, ale zábavou.
 • Zvládáš gramatiku, máme tu sice i další oči, ale obsah článků bude přece jen stát primárně na tobě.
 • Nezalekneš se ani tak trochu detektivní práce, kdy budeš vyhledávat zdroje témat, o kterých by se mělo mluvit, pátrat ve statistikách a odborných článcích.
 • Domluvíš se anglicky, abys zvládl provázat CZ marketing se zahraničím.

Čím tě odměníme a jak se o tebe budeme starat?

 • Dostaneš volnost pro tvorbu a realizaci, uvidíš výsledky své práce a uvidí je i ostatní.
 • Pod svá křídla si tě vezme Michal (vedoucí obchodu a marketingu), Vojta, který je na marketingu už více než 5 let a má přehled o tom, co se kde šustne, a taky externista Ondra (kreativní grafik).
 • Víme, že oblast marketingu se vyvíjí v podstatě rychlostí světla a nechceme, aby nám unikaly současné trendy, proto se nemusíš bát přijít s jakýmkoli školením, které tě zaujme a o které budeš mít zájem.
 • Kanceláře máme kousek od Brna v krásné přírodě, očekávat můžeš osobní přístup a na otevřené komunikaci to u nás fakt stojí.

Z klasických benefitů pak: 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování, roční bonusy a pravidelné navyšování mzdy, slevy na firemní produkty, firemní akce a večírky, a kávy, co hrdlo ráčí. 😊

Našel ses v tom? Neváhej a ozvi, budu se těšit, že se potkáme a popovídáme u krbu u nás v HOXTER.

Ester /Personalistka/


Informace o pozici

Společnost
HOXTER, a.s.
Adresa
Jinačovice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce
Zařazeno: Marketing, Média, reklama a PR, Marketingová komunikace, Specialista PR, Specialista marketingu, Online Marketing, Copywriter, Specialista sociálních sítí
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

HOXTER, a.s., Ester Šebková
734 853 713