kariera@lukrom.cz

TECHNOLOG KOVOVÝROBY

Společnost LUKROM, spol. s r.o. hledá kolegu do svého týmu na pozici technického pracovníka kovovýroby divize mechanizace živočišné výroby.

Náplň práce:

• Samostatná konstrukční práce
• Tvorba výkresové dokumentace
• Tvorba cenových nabídek a kalkulací
• Zajištění realizace zakázky
• Komunikace se zákazníky
• Komunikace se subdodavateli
• Porovnávaní cenových poptávek
• Úzká spolupráce s obchodním odděleními a vedením divize

Požadujeme:

• VŠ/SŠ vzdělání strojírenského směru
• schopnost práce s počítačem, práce v programu AUTOCAD
• Komunikativnost, tvůrčí přístup, práce v týmu, pečlivost, odpovědnost, flexibilnost
• Schopnost rozhodování a řešení problémů
• Výbornou orientaci ve výkresech
• Technické myšlení
• ŘP sk. B
• Oceníme zkušenost v oblasti montovaných hal nebo tvorby ocelových konstrukcí - není podmínkou / pouze výhodou

Nabízíme:

• zázemí finančně stabilní a obchodně silné společnosti LUKROM, spol. s r.o.
• zajímavou práci v dobrém kolektivu
• služební telefon, auto, notebook
• zaměstnanecké benefity po zapracování
• platové ohodnocení dle zaškolení

Společnost
LUKROM, spol. s r.o.
Adresa
Kaplanova 1810/2d, Kroměříž
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Benefity: Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Firemní akce
Zařazeno: Technika a vývoj, Zemědělství, lesnictví a ekologie, Technolog
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.