Hledáte práci v korporaci, která nabízí individuální přístup k zaměstnancům a kde nebudete jen dalším číslem? Láká vás stabilní mezinárodní prostředí se silným produktem? Chtěli bys zkusit, jaké to je pracovat pro mezinárodního hráče na trhu s tiskárnami? Máme pro vás nabídku práce.

Servisní technik / Technical Service Representative

Náplň práce:

  • Instalace a opravy produkčních tiskových strojů Xerox na místě u zákazníka, včetně pravidelných preventivních prohlídek
  • Zodpovědnost za spokojenost svěřených zákazníků, udržování co nejvyššího procenta dostupnosti (funkčnosti) strojů zejména u klíčových zákazníků
  • Účast na technických školeních, práce s technickou dokumentací
  • Spolupráce s dispečinkem při přidělování oprav, dodržování pravidel při servisních pohotovostech
  • Spolupráce s ostatními techniky, technickými specialisty a analytiky při složitých opravách a projektech

Požadavky:

  • Úplné střední/vyšší vzdělání s technickým zaměřením
  • Zkušenosti se servisem technických zařízení v poli
  • Přehled v IT technologiích
  • Všeobecný technický přehled
  • Komunikační dovednosti
  • Schopnost neustále se učit a zlepšovat se
  • Proaktivita a ochota pomoci
  • Schopnost pracovat samostatně, bez neustálé kontroly, spolehlivost
  • Znalost angličtiny komunikativně i písemně
  • Platnou vyhlášku č.50/78 Sb. §6
  • Řidičský průkaz skup. B - aktivní řidič

Please send your CV here

Společnost
XEROX CZECH REPUBLIC  s.r.o
Adresa
Vyskočilova 1461/2a, Praha – Michle
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Středně pokročilá)
Zařazeno: Služby, Strojírenství, Vydavatelství, tisk a polygrafie, Technolog ve strojírenství
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Xerox Czech Republic s.r.o.
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.