Náplň práce:

  • kompletní servis o velkoobchodní zákazníky
  • příjem a odbavení objednávek
  • kompletace zakázek z hlediska logistiky
  • Tvorba cenových nabídek
  • asistence při kontrolách projektu poskytovatelem dotace
  • péče o své vlastní portfolio klientů, snaha o postupné rozšiřování spolupráce
  • vyhledávání nových obchodních příležitostí a prodejních kanálů
  • obchodní cesty v rámci celé ČR, případně i do zahraničí
  • komunikace a reporting výsledků své práce vedení společnosti

Požadujeme:

  • středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání
  • aktivita, iniciativa, flexibilita
  • ochota a smysl ke spolupráci
  • cílevědomost a pečlivost
  • znalost anglického jazyka nutná, znalost dalšího jazyka výhodou
  • výborné organizační schopnosti a komunikační dovednosti
  • znalost MS Office (Word, Excel, Outlook Express, Internet)
  • řidičský průkaz skupiny B
  • praxe v oblasti rychloobrátkového zboží výhodou

Nabízíme:

  • stabilní zázemí v tradiční rodinné zemědělské firmě
  • pravidelnou účast na odborných seminářích a konferencích
  • odpovídající platové podmínky
  • mobilní telefon
  • příjemný pracovní kolektiv
  • závodní stravování
  • vhodné i pro čerstvé absolventy

Společnost
Pavel Pokorný - B R A M K O
Adresa
Semice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá) nebo Němčina (Pokročilá) nebo Portugalština (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 30 000 – 60 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Občerstvení na pracovišti, Možnost si napracovat hodiny, Zahraniční pracovní cesty, Dog-friendly office, Možnost studijního volna, Účast na zahraničních konferencích, Vyhrazený čas na inovace
Zařazeno: Doprava, logistika a zásobování, Prodej a obchod, Zemědělství, lesnictví a ekologie, Disponent, Obchodní referent
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list (IČO), dohoda o pracovní činnosti (DPČ)
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Pavel Pokroný - Bramko, Pavel Pokorný
Semice 196, 28917 Semice, Česká republika
+420 608 938 912