Jsme zavedená společnost, která se neustále vyvíjí a roste. Máme více než dvacetileté zkušenosti v oboru zabezpečování silniční infrastruktury. Posledních deset let jsme součástí nadnárodního norského koncernu Saferoad Group. Mezi žádané vlastnosti současných a budoucích členů společnosti patří jednoznačně spolehlivost a schopnost samostatně řešit zadané úkoly. Nabízíme práci v přátelském a férovém prostředí, které vám umožní poznávat nové lidi a místa po celé České republice. Za pracovní nasazení, týmovou spolupráci, odpovědnost a spolehlivost nabízíme nadstandardní platové ohodnocení a další benefity.
www.saferoad.cz

Stavbyvedoucí/Project manager - dopravní stavby

Co vás čeká

Máte zkušenosti s řízením středně velkého až velkého projektu ve stavebnictví?

Máte technické myšlení a dokážete se orientovat v technické dokumentaci?

Komunikujete v anglickém jazyce?

Právě takového kolegu oceníme v našem kolektivu.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • VŠ vzdělání stavebního směru
  • Silné organizační schopnosti, samostatnost a spolehlivost
  • Velmi dobrá znalost anglického jazyka pro denní komunikaci
  • Dohled a koordinace práce projektového týmu
  • Výběr dodavatelů a subdodavatelů a uzavírání smluv
  • Kontrola dodržování stanoveného rozpočtu, termínů a kvality realizovaných prací
  • Orientace v projektové dokumentaci a tvorba HMG
  • Spolupráce s týmem stavbyvedoucích
  • Vedení dokumentace a vyúčtování stavby
  • Znalost nástrojů MS Office, především MS Excel na pokročilé úrovni
  • Samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost, psychická odolnost
  • ŘP skupiny B - aktivní řidič
  • Dostupnost a připravenost pro časté služební cesty
  • Práce po celé ČR v závislosti na místě zakázky

Výhodou bude, pokud budete umět

Zkušenost v projektovém řízení na obdobné pozici.

Co vám můžeme nabídnout

  • Firemní osobní automobil i k soukromým účelům
  • Notebook
  • Telefon
  • Flexibilní pracovní doba
  • Odměny z výsledků stavebních projektů/ nadstandardní platové ohodnocení
  • 25 dnů dovolené + 2 dny osobního volna
  • Stravenkový paušál
  • Příspěvek na penzijní připojištění

Termín nástupu dohodou

Děkujeme za Váš zájem.

About project

Have a safe journey

Společnost
SAFEROAD Czech Republic s.r.o.
Adresa
Plzeňská 666, Líně
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Pokročilá)
Plat
Plat: 70 000 – 100 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Auto i pro soukromé účely, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Zdravotní volno/sickdays
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, Stavebnictví a reality, Vrcholový management, Project Manager, Technik ve stavebnictví, Stavební dozor
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

SAFEROAD Czech Republic s.r.o., Martina Dariusová
00420601125998