NetDirect s.r.o. patří mezi největší české softwarové společnosti zabývající se tvorbou e-shopových řešení. Řadí se mezi přední dodavatele B2B a B2C aplikací na českém e-commerce trhu, a to již více jak 19 let.
E-shopová řešení staví na vlastních platformách. Zaměřuje se na výrobu e-shopů na míru a krabicového řešení FastCentrik. Na vlastních platformách NetDirectu běží projekty jako Ardon, Bandi Vamos, Desigual, Tipa, Expert Elektro a spousta dalších.

Medior/Senior Database Specialist

Rozšiřujeme náš tým a hledáme zkušené databázové specialisty / specialistky. Patříme k předním dodavatelům internetových řešení a téměř 90 % našich aplikací je napojeno na ekonomický nebo ERP systém. Nabízíme práci na zajímavých projektech (propojování internetových obchodů s ekonomickými systémy) a jsme připraveni dobře ocenit vaši práci a nabídnout vám řadu výhod. Staňte se členem týmu s přátelskou a neformální atmosférou.

Co vás čeká

  • znalost a praxe s tvorbou relačních databází na platformě MS SQL
  • ladění databází s ohledem na výkon
  • propojování internetových obchodů s ekonomickými systémy
  • technická podpora pro programátory
  • analýza a řešení technických problémů
  • prevence vzniku technických a bezpečnostních problémů

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • vynikající znalost principů relačních databází
  • dobrá znalost Transact SQL
  • znalost jiných databázových systémů, např. MySQL nebo Oracle – poskytujeme možnost přeškolení
  • znalost XML, XSLT, XSD
  • znalost prostředí .NET(C#), ASP.NET, webové služby, UML výhodou
  • analytický přístup k řešení problémů
  • chuť na sobě neustále pracovat
  • schopnost pracovat v týmu a komunikovat
  • zodpovědnost

Co vám můžeme nabídnout

  • maximální svobodu a prostor pro realizaci tvých nápadů
  • profesní růst, protože hledáme člověka, který se chce posouvat dále
  • profesionální tým, od kterého se můžeš učit
  • práci na zajímavých a různorodých projektech – nekopírujeme, ale tvoříme!
  • pružnou pracovní dobu, která bude vyhovovat tvým potřebám
  • 25 dní dovolené
  • možnost homeoffice
  • 3 sickdays/rok
  • solidní plat, jehož výše se odvíjí od tvých znalostí a zkušeností
  • stravenky, ovocné svačiny 2x týdně, neomezený přísun kávy
  • Multisport karta, pokud rád/a sportuješ
  • benefitní kredit 22 500 Kč/rok
  • odměny za doporučení
  • věrnostní příspěvek
  • teambuildingový příspěvek na akci s kolegy
  • kurz AJ na pracovišti v pracovní době
  • celofiremní teambuildingové akce několikrát ročně
  • chill out zónu v našich kancelářích – PSko 5, fotbálek, šipky, relax

Forma spolupráce

  • nejlépe HPP, ale lze i na IČ a REMOTE, nástup ideálně ihned

Společnost
NetDirect s.r.o.
Adresa
Varenská 2723/51, Ostrava – Moravská Ostrava
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Základní)
Plat
Plat: 45 000 – 90 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na dovolenou, Sleva na firemní výrobky/služby, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Práce převážně z domova, Individuální rozvržení pracovní doby
Zařazeno: IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, SW architekt, Databázový specialista, .NET vývojář, C# vývojář
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list (IČO)
Zadavatel: Zaměstnavatel