Jsme ryze české novinové vydavatelství, které již 21 let patří mezi špičku v oblasti regionálních novin do schránek. Snažíme se naše produkty neustále inovovat a určovat trhu směr. Hledáme mladé a dravé lidi, kteří mají chuť pracovat s námi!

Umíš psát a láká tě pozice redaktora? Tak rychle k nám!

Co vás čeká

Vydavatelství Český Domov Media House s.r.o., přijme do svého týmu novou posilu v podobě zkušeného redaktora pro pražské zpravodajství!

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít?

  • prokazatelné zkušenosti s psaním textů
  • povědomí o aktuálním dění v Praze a okolí
  • gramatika/stylistika na jedničku je PODMÍNKOU
  • flexibilitu
  • být proaktivní a nebát se psát
  • nebát se komunikace (budete si domlouvat i rozhovory se známými osobnostmi)
  • práce na PC

Vydáváme přibližně 48 titulů a z toho jeden čtrnáctideník, který si kompletně vyrábíme sami, včetně redakce. Náš nový kolega musí být tedy flexibilní, dravý a pohotový :)

Výhodou bude:

  • pokud budete přinášet vlastní nápady
  • vlastní kreativita a motivace
  • nadšení pro práci
  • spolehlivost
  • časová flexibilita
  • zkušenost s prací ve Word Press
  • zkušenost s psaním textů pro zpravodajství

Co vám můžeme nabídnout?

  • home office (případně útulnou kancelář ve Strašnicích)
  • fixní plat
  • skvělý kolektiv
  • firemní akce
  • spolupráce na ŽL (IČO)

Společnost
Český Domov Media House s.r.o.
Adresa
Pod altánem 99/103, Praha – Strašnice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Benefity: Mobilní telefon, Notebook, Občerstvení na pracovišti, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Vlastní organizace náplně práce, Dog-friendly office, Children-friendly office
Zařazeno: Administrativa, Média, reklama a PR, Vydavatelství, tisk a polygrafie, Novinář, publicista, redaktor, Šéfredaktor
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: práce na živnostenský list (IČO)
Zadavatel: Zaměstnavatel