Společnost MEDIA MARKETING SERVICES a. s. je součástí holdingu Media Bohemia a je významným mediálním zastupitelstvím pro rozhlasová média. Rádia sítě MMS pokrývají území celé České republiky, největší města jsou pokryta více stanicemi ( Hitrádio City, Rádio Blaník, Fajn Radio, Rock Rádio a mnoho dalších).

MODERÁTOR HITRÁDIA CONTACT

Chcete moderovat vysílání Hitrádia CONTACT v Liberci?

 Chcete být součástí velké mediální skupiny Media Bohemia? Zajímá Vás prostředí rádia? Máte příjemný hlas, energii a jste pozitivní? Máte rádi současné hudební hity? Pak jste to právě Vy, koho hledáme. Hitrádio Contact hledá nové posily na pozici moderátor. Nehledáme lidi, co to chtějí jen zkusit. Hledáme lidi, co to hlavně baví.

Náplň práce:

  • Vysílat ze studia Hitrádia Contact z Liberce
  • Mluvit na posluchače z lokalit Liberec, Jablonec, Turnov, Železný Brod, Česká Lípa, Děčín, Varnsdorf a dělat jim lepší den
  • Posluchačům, kteří se cítí mladí, dělat dobrou náladu a dodávat energii
  • Mít rád(a) hity, které hrajeme a umět k nim co říct
  • Vybírat témata převážně z regionu a říkat posluchačům hlavně dobré zprávy

Co požadujeme:

  • Znalost Hitrádia Contact, jak a pro koho vysílá, jakou hudbu hraje
  • Sebevědomý, energický, pozitivní mluvený projev (bez vad řeči)
  • Dobrá znalost češtiny, kreativita při tvorbě vstupů
  • Všeobecný přehled a orientaci v moderní hudbě
  • Všeobecný přehled a orientaci v aktuálním dění
  • SŠ vzdělání s maturitou, časovou flexibilitu
  • Spolehlivost a pečlivost, zvládat stres
  • Předchozí praxe v oboru se hodí, ale není podmínkou
  • Společně s životopisem, prosím, zasílejte i jednoduchou nahrávku v MP3 jako ukázku hlasu (stačí krátká nahrávka na telefon)

Co nabízíme:

  • Zaučení a zaškolení
  • Tvůrčí práci v rádiu s dlouholetou tradicí
  • Pozitivní prostředí v mladém týmu
  • Odpovídající finanční ohodnocení
  • Nástup ihned

Společnost
MEDIA MARKETING SERVICES a.s.
Adresa
Liberecký kraj
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Benefity: Bonusy/prémie, Firemní akce
Zařazeno: Kultura, umění a tvůrčí práce, Moderátor
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list (IČO), dohoda o pracovní činnosti (DPČ)
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Hitrádio Contact, Jan Požický
602 712 066