Baví tě daně a nyní zvažuješ, kde začneš svou daňovou kariéru? Setkal/a ses s daňovou problematikou ve škole anebo v praxi (děláš si daňové přiznání, pomáháš v rodinné firmě s touto oblastí, apod.)? Skvěle, základy máš a zbytek tě rádi naučíme. Přidat se do našeho týmu, který se věnuje právnickým osobám, můžeš klidně hned od února.

Co tě čeká v práci?

 • Práce na reálných projektech. Chceme, abys nasbíral co nejvíce zkušeností. Můžeš se těšit, že poznáš fungování firem z různých odvětví a že se budeš podílet na projektech pro významné tuzemské i zahraniční klienty.
 • Tvůj focus. „V našem oddělení, které se specializuje na přímé daně, pomáháme klientům s celou řadou úkonů od přípravy daňových přiznání přes daňové strukturování a otázky mezinárodního zdanění až po zastupování klientů při daňových kontrolách.“ Ondřej Kofroň, Senior konzultant
 • R Ů Z N O R O D O S T. Tu nečekej jen v týmu, ale i v úkolech, které budeš řešit. „S pestrou klientelou kráčí ruku v ruce i pestrá náplň práce. v mojí profesi neexistují dva stejné dny, každý klient je natolik specifický a má natolik individuální požadavky, že jednoduše nelze upadnout do stereotypu.“ Ondřej Kofroň, senior konzultant
 • Team spirit, Buddy a Coach. Nehodíme tě do vody. S orientací ve firmě a poznáváním procesů ti pomůže tvůj Buddy, kterého ti přiřadíme. Podporovat tě bude zároveň i tvůj tým, ve kterém si všichni tykáme. Navíc svou kariéru budeš konzultovat se svým Coachem.

Co je pro tuto práci důležité?

 • Angličtina (min. B2) a čeština.
 • Komunikační dovednosti a analytické dovednosti. Využiješ je nejen při práci v týmu, ale také u klienta.
 • Zájem o osobní rozvoj a další vzdělávání. Máme pro tebe špičkové kurzy zaměřené třeba na time-management, asertivitu, Excel a mnoho dalšího. Zároveň tě čekají daňové workshopy a příprava na zkoušky daňového poradce.
 • Studium 4. – 5. ročníku vysoké školy (ekonomické vzdělání výhodou). Jsi ve studiu dál? Nebo snad níž? Koukni na pozice www.jsmedeloitte.cz/volne-pozice a třeba se pro tebe najde lepší fit!
 • Možnost nástupu v únoru na min. 60% úvazek. Od září je ideální jej navýšit na 80 % anebo 100 %.

Na co se u nás ještě můžeš těšit?

 • Zkouškové? Diplomka? No stress. i my jsme byli studenti. Flexibilní pracovní doba ti umožní plánovat, jak potřebuješ.
 • Kulturní a sportovní akce s týmem. Beerfesty, online teambuildingy, společné lyžování… Staráme se o to, aby to v týmu klapalo a abychom si i mimo práci užili zábavu.
 • Přijď si zasportovat zdarma. Dvě fitka, lekce beach volejbalu, plavání, kruháče a jóga – to vše je pro naše zaměstnance zdarma.
 • Kariérní postup. Usilujeme o to, aby naši zaměstnanci dostávali nové příležitosti a měli možnost růstu.
 • „Tady je pěkný výhled“ – to je nejčastější věta nováčků, když se kochají výhledem na celou Prahu v naší moderní kanceláři. Fotky uvidíš i na našem instagramu.
 • Také ti zajistíme cestovní pojištění – všichni tajně doufáme, že v roce 2021 budeme mít možnost více cestovat a toto je dobrý základ.

Informace o pozici

Společnost
Deloitte
Adresa
Italská 2581/67, Praha – Vinohrady
Požadované vzdělání: Bakalářské
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá)
Benefity: Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Možnost studijního volna
Zařazeno: Ekonomika a podnikové finance, Daňový poradce/specialista
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, dohoda o pracovní činnosti (DPČ)
Zadavatel: Zaměstnavatel

Praxe a stáže, trainee programy, pozice je vhodná i pro absolventy.


Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.